Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Postupovala jsem podle návodu na pěstování brambor, dokonce jsem přesně odměřovala vzdálenost mezi řadama i bramborama. Kupuji satbové brambory převážně Dali nebo Fileu protože nemám ráda moučné. Nakopčovala jsem 2x že jsem z toho měla ne hrobečky ale hroby. dokonce jsem koupila i granulát hnoje, jinak přidávám NPK. Okopávala jsem je, plela když bylo such tak jsem jim dala i zálivku. Prostě jsem jim dopřávala. Možná proto jsem měla nať přes 1 metr. Všichni se divili. Procházela jsem kolem jiných zahrádek, ale tak vysokou nať neměli nikde. Vloni jsem se k nim chtěla chovat jako ostatní, ale bylo mě jich líto, tak jsem je zas přihnojovala a zavlažovala. Zas se mi odvděčily krásnou natí. Možná ale že to tak má být, třeba je to odrůdou. Poraďte.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika