Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

NO to je super, já jsem slyšela kdysi o pěstování brambor ve slámě v sudu, ale nikdy jsem to nezkoušela až letos mě to napadlo, protože mám hromadu starých železných sudů a jsou nevyužité, tak že bych to zkusila, ale nikde jsem nenašla návod. Kdybyste někdo měl... Možná to zkusím jako v tom pytli.

Uvažovala jsem, že zkusím i tohle, Staré trávy máme dost a dosti, bohužel to není tráva ale takové ty bodláky nebo nevím jestli to jsou bodláky, mají takové velké, veliké listy, a strašně špatně schnou, jsou hrozně vodnaté, když jsem byla malá a měli jsme králíky děsně jim jeli. Nevím jak se jmenují, pak tam je devětsil a kopřivy, takže to by asi brambory nejásali. Ale trávy máme dost, jelikož je tam vlhko, tak sečeme i pětkrát do roka, ale kloudá tráva se tam ne a ne nastěhovat. Takže to asi fungovat nebude že?

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika