Vysoke rostliny do truhliku



host - 108.252 (?) 
8.12.2019 20:56, zobrazeno: 1507x
Dobrý den, je tady zima a ja uz premyslim, co pristi rok vysadim do truhliku. Truhliky mame na betonovem plote vedle terasy u dvojdomku, aby rostlinky v nich zvysili plot a nekoukali jsme si do taliru se sousedy. V lete jsem mela kombinaci africkych kopriv a voskovek. Potrebuji cokoliv, co rychle vyroste do vysky a bude co nejdele a nejvice clonit ve vyhledu. Nenapada prosim nekoho jakou rostlinku, letnicku, trvalku dat do truhliku? Jedna se o ctyri truhliky vedle sebe. Napadla mi i okrasna trava napr. dochan v kombinaci s nejakou previslou letnickou, ale nevim, jak by se okrasne trave darilo v truhliku. Predem vam dekuji za jakykoliv napad. Pro predstavu pridavam foto letosnich truhliku.
Truhliky s okrasnymi koprivami
Truhliky s okrasnymi koprivami
Adresa příspěvku
Připojit reakci   
   
host - 234.145 (?), 1.1.2020 11:38
Dobry den, ja s tim zkusenosti dosud nemam, ale letos chci zkusit ipomea batata.nasel jsem to na fc zahradnika Lebise z Boskovic, jsou i jine barevne variace nez jen zelena, prodava to zahradnictvi u HK, snad balkonovky.cz. Koprivy jsem delal leta ze seminek, to jsou krasne rostliny. Hodne zdaru. Honza
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Podklad dlažby na terasu22.4.2024
Výběr hliníkové pergoly od A do Z22.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika