Podzimní truhliky



host - 77.130 (?) 
3.9.2014 14:05, zobrazeno: 6355x
Krásný den, podzim za bukem a tak jsem zacala přemýšlet co místo muškátů do oken. Ráda bych to vymyslela tak, jako na jaře. Petrklíče už druhým roken dám na záhon a na jaře přesadím do truhliku, prihnojím a super. Co vymyslet na podzim, aby to šlo taky jen přesadit? Jak poznám vresy, které nevymrznou? Děkuji za tipy
Adresa příspěvku
Připojit reakci   
   
host - 192.35 (?), 3.9.2014 15:57

Já dávám vřesy co mají drobné květenství, takové úplně obyčejné.Přidám okrasné dýně a nějaké drobné umělé plody.Olina

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 77.130 (?), 7.9.2014 15:56
Vresy už mám taky, a něco jiného, nějaké zvláštní rostlinky? Hledala jsem a nic jsem neobjevila :(
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Marvella - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (820) - 48.194 (?), 29.9.2014 9:58

Dobrý den, můžete přidat macešky, různé druhy tráv (lalang, ostřice), bramboříky, dlužichy, nevymrzají cipřišky, zimolezy, jalovce, hebe. Zajímavá je libavka, různé druhy listopadek, okrasné kapusty, břečťan popínavý, starček přímořský, ostřice japonská, pryšec myrtový. Je toho opravdu spoustu. Marcela

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
Melisa - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (300) - 146.249 (?), 19.10.2014 10:50

Sesadila jsem podzimní truhlíky - chrizantémky, trávy, macešky - co s truhlíkem potom v mrazech? Uchováváte to někde na další rok? Nebo prostě větší mráz podzimní výzdobu končí a pak zas až zasadíte letní verzi?

Tuhlíky jsou plasťáky, samozavlažovací.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika