muškáty



romila - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (914) - 114.95 (?)
17.11.2008 20:46

V tomto případu určitě nejsem hodna následování. Pokojové květiny -tedy i muškáty v bytě-hnojím skutečně jen občas a nepravidelně.S přesazováním to je u mě to samé-pravidelně každý rok to nedělám s žádnou kytkou. Docela se divím, že mi to tak "trpějí". Ale asi si zvykly, mě to moc nebaví a čas špatně tudíž hledám. Ale s dnešním zazimováním jsem fakt měla "kliku". Teď už tam je -1st, tak jsem cpala dovnitř posledních pár květináčů a truhlíků a "dodělávat" budu postupně uvnitř. M.R.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
                     
romila - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (914) - 114.95 (?), 17.11.2008 17:38

Dobrý večer, teprve dnes jsem začala s "těžkým srdcem" s úklidem a zazimováním většiny kytek z venku. Obyčejné muškáty a fuksie-převislé, kvetou jako o závod. Zvládly nižší teploty úplně v pohodě jen dlouhé výhony molice namrzly. Fuksie jsem "oholila", sestřihala a jdou do sklepa. Muškáty přezimuju podobně jako pí Preclíková klidně ve tmě a to buď seříznuté nebo se můžou nechat i klidně neseříznuté a zkrátí se teprve zjara, kdy krásně obrostou. Mám vyzkoušeno obojí. Jinak za okny mívám 2-3 muškáty celoročně, co vůbec ven nejdou a rostou a kvetou vesele, ale těm venku je lépe. M.R.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 217.67 (?), 17.11.2008 20:24

Když je máte přes zimu v bytě, tak taky hnojíte, nebo i přesazujete, nebo až na jaře? Děkuji.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
romila - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (914) - 114.95 (?), 17.11.2008 20:46

V tomto případu určitě nejsem hodna následování. Pokojové květiny -tedy i muškáty v bytě-hnojím skutečně jen občas a nepravidelně.S přesazováním to je u mě to samé-pravidelně každý rok to nedělám s žádnou kytkou. Docela se divím, že mi to tak "trpějí". Ale asi si zvykly, mě to moc nebaví a čas špatně tudíž hledám. Ale s dnešním zazimováním jsem fakt měla "kliku". Teď už tam je -1st, tak jsem cpala dovnitř posledních pár květináčů a truhlíků a "dodělávat" budu postupně uvnitř. M.R.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Daniela. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1262) - 204.208 (?), 17.11.2008 22:45

Muškát. který mám doma,  přes zimu hnojím stejně jako ostatní pkojové květiny jednou za čtrnáct dní.   Zdravím - Daniela.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 216.112 (?), 15.10.2009 10:06

Dobrý den, já mám muškáty v paneláku na chodbě, ostříhám,očistím a zalévám jednou za tři týdny.Nehnojím, když jsou letošní jsou málo prokořeněný zálévám častěji a jelikož mají dostatek světla vyrážějí a tak je zaštipuji.V unoru začnu hnojit a více zálivku a zas zaštipuji, oni dost obrazí zespodu.Od jara hnojím pravidelně skoro každou zálivku.Na začátku července jsem zasadila řizky do malých plastových květináču a prokořeněné do truhlíku na konci měsíce dělaly parádu do ted.Zdravím Věra.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika