Co budeme sázet do truhlíků na jaře?



Stránky: 1,  2   
MilusV - (45) - 166.146 (?) 
15.1.2011 14:38, zobrazeno: 41592x
Na jaře vysadíme Řebříček Gypsy, Muškáty, Surfinie, Scaevolu, Lilek Solanum, Surphlox. Co budete sázet vy?
Řebříček Gypsy
Řebříček Gypsy
Muškáty
Muškáty
Surfinie vínová
Surfinie vínová
Surfinie
Surfinie
Lilek Solánum Jasminoides
Lilek Solánum Jasminoides
Surphlox Vínový
Surphlox Vínový
Surphlox Červený
Surphlox Červený
Stromek Hořcový
Stromek Hořcový
Euphorbia
Euphorbia
Adresa příspěvku
Připojit reakci   
   
host - 210.193 (?), 16.1.2011 17:18

paní Valinová, vaše truhlíky jsou úžasné, nic takového se mi nepodařilo. Přestože trvalky na záhonech mám krásné, v truhlících je to dost bída. Snad to přehnojím nebo nevím čím to, že je mám vytáhlé a málo kvetou. Řebříček gypsy, jak píšete, mi připomíná řebříček, který mám na záhoně jako trvalku, ale moc krásy nenadělá, protože je vysoký a klátí se a květy má jen nahoře. takže nevím, jestli ten váš je také trvalka nebo je mu jen podobný. S čím jsem se vůbec nesetkala, že Surphlox, jestli máte fotku víc zblízka, prosím o zaslání, to se jedná o balkonovku nebo trvalku? také neznám Scaevolu. Už jsem si napsala a zkusím se podívat na internet, co o těch rostlinách píšou. Ale v květinářství ani zahradnictví jsem nic takového neviděla. Veruna

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 185.153 (?), 16.1.2011 17:27

scaevola je česky vějířovka.D.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 239.118 (?), 16.1.2011 18:28

Paní D. má pravdu, scaevola je česky vějířovka. Surphlox je nová balkónovka.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Marvella - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (820) - 23.66 (?), 16.1.2011 19:04

Dobrý večer, kytičky máte opravdu krásné. Já budu letos jako každý rok sázet do truhlíků muškáty, lobelky, surfinie, petunie, verbeny, begonie, fuchsie, voskovky, vějířovky, převislé karafiáty, trávy, jiřiny,...a pak vždy dokupuji podle toho co se mi líbí. Některé truhlíky a spoustu květináčů mám na zemi, některé na terasách a také závěsy. Někde to mám každý rok dost stejné, někde kombinuji a snažím se experimentovat. Mám asi štěstí, protože mi to všude krásně kvete, osazuji toho opravdu hodně, takže moje fantazie se vyřádí. Marcela

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Elena - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (55) - 183.242 (?), 18.1.2011 16:35

Kytky jsou opravdu nádherné. U nás letos budou na východní straně jako kazdý rok převislé fuchsie, na severu begonie, na jihu a západě muškáty, vitálky, zelenec, apténie, tořivka, řeřicha. Ve dvou truhlících fialovoluské fazole a asarina (tam potřebuji aby rostly nahoru). A jinak jako každý rok někde něco uvidím... Elena

tořivka
tořivka
apténie
apténie
neznámá, kvete drobnými fialovými kvítky
neznámá, kvete drobnými fialovými kvítky
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 176.18 (?), 18.1.2011 18:04

-ten surflox jsem ještě nikde neviděla - je nádherný - hned jdu pátrat...

Jinak kytičky máte překrásné, u nás dávám jen klasické muškáty, protože v létě jsem pořád na zahrádce a jiné kytky by to nepřežily...           Lída

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 67.238 (?), 6.3.2011 17:18

Teda paní Miloslavo, valím oči a smekám klobouk! Radost pohledět na tu krásu, jste fakt šikovná. Ty muškáty nepokrytě závidím, jak to děláte? :-) 

Já mám balkon na západní stranu a je zastíněn, slunko slabě jen dvě hodiny, takže bych to viděla asi na převislé fuchsie... Muškáty miluju, ale nemám na ně podmínky, bohužel :-(

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Marvella - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (820) - 35.114 (?), 10.3.2011 14:01

Dobrý den, budete se divit, ale mám muškáty i na takovém místě jak píšete Vy a kvetou statečně celé léto! Volila bych ale také spíš fuchsie nebo begonie, ty jsou také úžasné a to jak klasické nebo převislé.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Halinka - (27) - 60.45 (?), 10.3.2011 10:24

Nádherné! Můžete nám prozradit tajemství úspěchu? Čím hnojíte a jak často?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2   
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika