Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Sázel jsem 50 cm od sebe v jedné řadě a asi ten metr od plotu, aby se za živý plot dalo vlézt a ostříhat ho. Sazenice jsem zakrátil asi na 30 cm, aby se větvily už od země. Příští rok vrcholy zastříhnete asi o jednu až dvě třetiny, aby se zase větvil. A další rok stejně. Boky začnete tvarovat také. Nedá se na tom nic pokazit, pokud budou postranní větve už od země, aby to hezky vypadalo. Když něco zastihnete moc, nic se nedějě, doroste to. Dva, tři roky se zdá, že neroste, ale pak se rozjede, až moc. Ze začátku trochu pohnojit Cereritem, další roky raději ne (roste jako z vody). Je s tím práce, ale vypadá moc hezky. Ne jako hřbitovní tůje, ale ty mám taky. Sem tam se na něm přemnoží mšice, na medovinu létají vosy a množí se černě. Takže něčím proti mšicím zasáhnout (Mospilan).

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika