Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Ahoj,
pěstitelská sezóna v tomto roce pomalu končí, tak bych potřeboval poradit s určením druhu půdy, abych si mohl objednat nová semínka na příští rok a něco mi vyrostlo. Tento rok jsem měl zasázené okurky nakládačky, ředkve kulaté, brambory, hrách, fazole, libeček, listový petržel, kadeřávek, rybíz, heřmánek, mátu i kopr a tyto uvedené rostliny mi rostly velmi pěkně (až na ty brambory, občas měla rostlina jen dva malé brambůrky). Naopak mi vůbec nerostl meloun, mrkev, nebo cibule, respektive vyhnalo to zelenou nať/listy, ale u melounu květy odpadávají a ostatní jsou miiatury. Chtěl bych tedy poradit, co bych mohl příští rok zasázet na tomto druhů půdy a v těchto podmínkách, aby mi to určitě hezky vyrostlo? Jsou ještě nějaké jiné rostliny (ať ovoce, zelenina, bylinky) které snášejí obdobné podmínky, co rostliny jmenovné na začátku? Jaký druh půdy asi mám (kyselou, zásaditou, vlhkou, suchou...) abych mohl případně hledat rostliny vhodné pro tuto půdu? Snažil jsem se zjistit co mám, jenomže v trávníku mám mech (tzn. kyselá půda) a v záhoně žluté tvrdé hroudy (zásaditá půda) - tak teď si mohu vybrat :-) Děkuji.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika