Vodárna AL-KO



host - 68.192 (?) 
18.3.2016 23:02, zobrazeno: 3779x

Rád bych koupil vodárnu AL.KO HW 6000 premium, má displej, hodnoty zobrazeny na displeji, ale odrazuje mne jedna věc - potřeboval bych přenastavit některé parametry, např, zapínací a vypínací tlak - neznáte někdo způsob, jak se dostat do servisního menu, nějaký postup, co zmáčknout a jaký vložit kód a pod, - AL-KO mi tvrdí, že toto může nastavit jen servisní technik.

Díky

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 103.194 (?), 19.3.2016 7:37

Zaplatíte těžké peníze za něco, co budete potřebovat jednou (nastavit vodárnu) a hlavně elektronika je to, co se jako první vysype. Za 10000Kč koupíte mnohem lepší a spolehlivější sestavu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 68.192 (?), 19.3.2016 21:20

To já vím, a budu to tak muset udělat.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Kutil.cz - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (66) - 149.2 (?), 19.3.2016 21:43

...a tlakový spínač si nastavíte kdy si vzpomenete a jak chcete yes... akorát mě na někerých kompaktních vodárnách zaráží, že spínač bývá montován naležato. V dokumentaci spínače jsem se setkal vždy s předepsanou montážní polohou svislou...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 68.192 (?), 20.3.2016 21:18

Já to chci hlavně kvůli tomu, ž emám prútokové ohřívače vody a tudíž potřebuji stálý tlak - osadím ještě regulátor tlaku a chci mít konstantní tlak v rozvodu 3bar, se zapínacím tlakem 2 bar to však fungovat nebude.Překvapuje mne to, že takovou blbost, abych kvůli nastavení tlaku musek volat drahý servis- To jako když si dnes koupím mobilní telefon s tisícema funkcema, které dokážou dnes ovladat malé vnučky, a já bych musel zavolat nějakého technika, aby mi to nastavil. Takový výrobek je dnes prakticky neprodejný...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 68.192 (?), 22.3.2016 23:10

Ještě jedna kontrolní otázka - máte někdo zkušenosti s atomatickou vodárnou bez tlakové nádoby, je jich několik na trhu azapínají se vlastně automaticky otevřením kohoutku.To všechno by bylo dobrý, ale nevím co udělá to, když jsou v domě děti a samozřejmě to dělají i manželky - každou chvíli někdo ten kohoutek na dvě sekundy otevře, aby si opláchnul dva prsty na ruce. Někde jsem v diskuzích četl, že si někdo namontoval automat, a když přišla ještě návštěva s dětmi, tak po chvíli málem zešílel, když vodárna asi po tisící zapla a hned vypla???

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 192.242 (?), 6.4.2016 21:15

Je to závislé od konkrétneho typu. Niektoré maju ochranu proti opatovnému spusteniu po krátkej dobe vprípade netesného kohutika alebo častého vypuštania vody. Oproti klasickej vodárni sa ale spušta neporovnatelne častejšie. Pre zásobovanie domácnosti je vhodnejšia klasická vodárna.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika