Studna 5,5m a systém cerpadla



Stránky: 1,  2   
host - 226.35 (?) 
21.7.2013 22:22, zobrazeno: 7411x
Zdravím fórum. Četl jsem zde články o automatickém čerpadle. Mam ve studní teď nějaké starší čerpadlo, které Zapnu do elektriky a zalévá se případně napousti Sud. Rad bych na zahradě udělal nějaký kohoutek Aby se mohlo kdykoli napustit voda do konve. A navíc jsem pořídil tlakový čistič Karcher a chtěl Bych to využít i na to. Teď je to hrozně složité Porad hlídat zásuvku teď zapnout teď vypnout. Ale aspoň to vše funguje :-) Dáte mě radu na rozšíření ale nechci kupovat žádnou Tlakovou nádobu. Děkuji David
Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 78.182 (?), 21.7.2013 22:33

Bud vodni automat a nebo Gardenu - je to ponorne cerpadlo a ma v sobe automatiku. Oboje najde Google.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 226.35 (?), 21.7.2013 22:38
Ještě přidám informace o čerpadle.- jde o Malyshe.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 226.35 (?), 21.7.2013 23:24
Tak jsem hledal informace o tech vodních automatech. Celkem zajímavé. Rozhodují se v tom, momentálně to chci využít na ty účely co jsem psal, ale do budoucna cca 3 roky chci na zahradě stavět a případně ti použít i do baráku třeba na WC apod. Je lepší to rozdělit teď pořídit něco na tu zahradu a pak pro dům?
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 213.126 (?), 22.7.2013 8:42

Pro dům je vhodnější čerpadlo s tlakovou nádobou aby při každém hrnku vody nezapínalo čerpadlo.Můžete Malyše doplnit o zařízení DV1 ale to zas není vhodné pro dům.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 231.162 (?), 22.7.2013 9:04

mam gardenu automatik se zabudovaným tlakovým spínačem ponořenou do 1000 l nádrže. Udělaný rozvod vody pro zalévání. Jsem maximálně spokojen, není vůbec slyšet a perfektně tlačí. Momentálně při rekonstrukci koupelny, jsem udělal paralelní rozvod vody na splachování WC, kde doplním nějaký filtr a budu používat i na splachování. Mám totiž ve sklepě studánku a chladit v ní jen pivo je škoda, tak ji využíji takto.

Jirka

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 176.91 (?), 22.7.2013 10:39

Nevím z jakých důvodů nechcete tlakovou nádobu, jestli proto že je drahá?Do ponorného čerpadla Malyš jsem se nikdy nezakoukal.Není všemohoucí, Mnoho lidí dřív levně prodávalo vodárny sigma, protože se napojili na řad.Málo jetá i z nádobou kolem 3 tisíc.SV32.Ta by vám teď do konce stavby stačila a pak se rozhodnete co do domu, jaký controlpres atd.No je potřeba to nějak vyřešit před mrazem.Můj wap saje ze sudu, ale jinak ho napájím z darlingu.Pozor aby jste toho karchera nenapájel řasou která v nějaké dlouhé nevhodné hadici roste.Je videět v sudu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 207.227 (?), 22.7.2013 11:54

Hlavne pokud budete kupovat vodarnu, tak kupte Sigmu a ne nejakeho Itala z Mount.

Po 2letech vam zrezne nerezova priruba -))), presne vak a odejde tlak.spinak.

7mi leta zaruka se na toto navztahuje, nebot jsme kazdorocne nenechali vodarnu vymontovat a nechat udelat prohlidku a i kdyby pry ano, tak mame moc mokrou vodu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 207.227 (?), 22.7.2013 11:55

Oprava. praskne vak

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 39.219 (?), 22.7.2013 18:49

Itel z Mountfildu vypověděl letos službu, kupodivu ale po 18 letech. Na doporučení ho nahradilo čerpadlo Grundfos. Pokud tam to budoucna počítáte s barákem, měl by plně vyhovovat.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Cesta z litého betonu18.4.2024
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Motorova pila stihl 02813.4.2024
Kouří do místnosti12.4.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika