Čerpadlo Sigma



host - 149.89 (?)
3.3.2013 15:16

Koukněte se sem.

pokud to neni ono tak si ho najdete na webu a pod obr je odkaz na náhradní díly 

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
                     
kurtR - (1) - 59.252 (?), 3.3.2013 12:56

Dobrý den, dostalo se ke mě čerpadlo Sigma 25-SVA-III-LM-90 v rozebraném stavu a potřeboval nějaké schéma, nebo vědět jestli je pod oběžným kolem nějaká vložka, protože při sestavování doléhá kolo na tělo čerpadla. Nezlobte se že obtěžuji a děkuji za odpověď. Bohýl

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
jirilan - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (802) - 79.109 (?), 3.3.2013 14:16

Rozety se těsně točí mezi pevnými díly čerpadla. Pevné díly jsou složeny na tl. těsnicího papíru. Po složení a stažení čerpadla klepněte kladivem na hřídel čerpadla v jeho ose. Vůle se trochu přestaví.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 149.89 (?), 3.3.2013 15:16

Koukněte se sem.

pokud to neni ono tak si ho najdete na webu a pod obr je odkaz na náhradní díly 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 238.134 (?), 6.1.2013 18:16

Omlouvám se za možná zbytečnou poznámku ale těsnící "šňůrky" mají čtvercový průřez. Ucpávku je potřeba motat z krátkých kousků tak, aby přesně konec navazoval na začátek, tedy dokolečka. Nikoli po spirále! Vejde-li e jich tam několik tak se samozřejmě vždy další patro pootočí vůči spodnímu tak aby překrývalo předešlé napojení začátek-konec 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 106.179 (?), 15.10.2012 22:09

zdravim,

potreboval bych "zazimovat" cerpadlo, ktere doted bylo v provozu. co do neho nalit nebo jak to udelat, aby az se zase bude pouzivat (treba za rok, dva) nebylo zarezle a na odneseni do srotu?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
jirilan - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (802) - 176.67 (?), 15.1.2013 10:25

Zkuste ohnutým drátem zda je vzadu mezera mezi pouzdrem a víkem. Do této mezery vsuňte háček, který si snadno vyrobíte a pomocí něho vyťukávejte pouzdro z víka. Buďte trpělivý, pouzdro se hne.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 148.2 (?), 15.1.2013 21:57

Děkuji, ale má hrubá síla byla rychlejší než reakce, je to uhlík, takže praskl a bylo. Stějně jsem ho chtěl vyměnit. Tak alespoň dvě rady pro ostatní, buď tedy rozťuknout nebo opatrně vydloubnout, ale zde musí být člověk šikovný, aby nezničil závit na šroub. Děkuji za Vaši reakci.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 148.2 (?), 17.1.2013 10:17

Dobrý den, tak mám ještě jeden problém, vodárna mi spíná často. Mám tento tip barelu (není moje foto). Nevím kolik má nádrž litru, tipuji kolem 100l. Na jedno sepnutí jsem natočil ani ne 3/4 kbelíku. Dle návodu na internetu jsem povolil kohout a nechal vytéci všechnu vodu a poté vodárnu zapnul. Nicméně žádná změna. Vodárna spíná 1.8 a vypíná na 3.5 baru. Tyhle čerpadla měla samopřisávací ventilek na čerpadla, který je nahrazen zátkou. Měnil jsem nedávno čerpadlo a původní ho mělo, ale myslím, že to fungovalo i po výměně správně. Nyní jsem dělal repasy čerpadla, výměna tlakového spínače (nevím jaký byl původně), tak jestli to může mít souvislost. Na boku nádrže je nějaký šroubek. Ventilek na dotlakování nikde není. Nádrž je bez membrány. Díky za rady.

barel
barel
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 148.2 (?), 19.1.2013 16:28

Vyměnil jsem jsem gumičku u přisávacího ventilu, ale výsledek je stejný 10 litrů vody na jedno sepnutí. Ten ventil musí pro vždy povolený, aby přisával? Nebo je to jen na jednorázové "připuštění" vzduchu?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 213.126 (?), 19.1.2013 17:15

Těch 10L je na100l nádobu normální.To že ventilek přisává poznáte za delší dobu, nebo to okolo šroubu nasliňte a poznáte to hned.Bude-li přisávat hodně bude ve vodě vzduch a prská to z kohoutku.Vlastní veregulování trvá delší dobu.Připouštět vzduch tímto ventilkem nejde.To se musí udělat přímo na nádobě do nějakého zaslepeného otvoru a to v horní části nádoby-nejlépe.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Cesta z litého betonu18.4.2024
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Motorova pila stihl 02813.4.2024
Kouří do místnosti12.4.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika