Čerpadlo do studny



host - 243.138 (?) 
13.8.2015 17:22, zobrazeno: 4669x

Dobrý den.

Potřeboval bych prosím poradit s výběrem čerpadla do studny. Chtěl bych nějaké čerpadlo, které by mohlo být trvale připojeno do zásuvky (trvale zapnuto - samozřejmě v sezoně) a mělo nějaký tlakový spínač. Tedy - pustím kohoutek, čerpadlo čerpe vodu. Vůbec nevím, jaká by měla být cenová relace, ale je to řešení jen na nějakou dobu, protože se to bude určitě předělávat v budoucnu, takže pravděpodobně budu shánět přes bazar, nové pouze v případně přijatelné pořizovací ceny. 

Díky za odpovědi. Radim.

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 78.21 (?), 13.8.2015 18:24

Tallas DIVA SE 60/4
Easy Pumps E-DEEP 1000 0,9kW
Easy Pumps E-DEEP 1200 230V s řídící jednotkou

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 192.242 (?), 15.8.2015 14:37

len nie Al-Ko. 0 spolahlivost, dlhé dodacie lehoty na náhradné dielce od 2 týždnov a spravidla viac, možnost dokupenia príslušenstva-takmer žiadna. Do domácej vodárne mám mesiac objednanu filtračnu vložku-zabudovaná v čerpadle. Predajca objednal 10 kusov, dodali 1 kus, zvyšok-dodacia lehota neznáma. Ked hladáte kvalitu tak Sigma, Wilo a Ebara.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 234.0 (?), 15.8.2015 18:04

sused ma alko za 90 EUR, nesmierne spokojny. Ja som kupil Gardenu este ked sme stavali za 70 EUR akcia. Ze zatial, neskor sa uvidi... Slape dodnes, susedove alko tiez.

Svagor si dal robit zavlahu firme, tam "muselo" ist cerpadlo, co je mercedes medzi cerpadlami. Za nejakych 700 EUR, len kvalitka, inak by mu to firma nedorobila, inak by mu nedali zaruku. Cerpadlo po 4 rokoch a po zaruke odislo a moze kupovat dalsie... dalsi "mercedes za 700 EUR".

Ja mam dobre skusenosti aj s lacnymi a jednoduchymi vyrobkami, ktore sa predavaju vo velkom a zrejme si firma dokazala vychytat vsetky chyby.

Zdaleka sa vyhybam predrazenym luxus znackam, ktore predaju dve za 4 roky.... ktore vam predaju a pri pripadnej reklamacii vas poslu do kelu. Ked sa mi pokazi gardena, kupim si nieco podobne do 100 eur a ak sa mi to pokazi, nemam problem kupit dalsi. Nakoniec poznam predajne retazce kde nemaju problem toto vyreklamovat.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 192.242 (?), 16.8.2015 12:25

mám už 2 shit Al-Ko pri prvom bol spravidla problém s tlakovým spínačom, skrátka sa nezaplo, potom po 4 rokoch používania prehrdzavel vodojem. Kupil som nové už inox s najvačším výkonom, použitelné no žiadny extra zázrak vo výkone, po 3 rokoch opat tlakový spínač-opat z času na čas nezopol, potom kondenzátor, tesnenie,gufero, a konečne na 4.rok spálený motor. Teraz mám Ebaru, vodojem 3 vačší, príkon nižší ale výkon podstatne vačší ako u Al-Ka, a cena síce 2x násobne vačšia, no po 4 rokoch okrem občasného dofuknutia vzduchu žiadna porucha.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Podklad dlažby na terasu22.4.2024
Výběr hliníkové pergoly od A do Z22.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika