Zasilková zahranictví



Dana22 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (325) - 83.225 (?)
28.10.2016 11:14

Ovocná školka ze Strážnice už online neprodává?

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
                     
host - 230.148 (?), 23.4.2015 21:30

V zahradnictví Na Zázvorce jsem objednal zboží za cca 5000Kč na počátku března s tím, že byl emailem i telefonicky přislíben termín dodání. N9c nepřišlo. Po týdnu sami zavolali, že je zboží připravené a odesílají ho. Nepřišlo opět. Volal jsem na číslo 605 530 874, řekli mi, že neví, že to musí zjistit, a že se ozvou... nezavolali, zboží nedorazilo. Jednání po telefonu bylo velmi nevstřícné. Jedno vím jistě, u této firmy už nic neobjednám.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
ales_22 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (262) - 9.129 (?), 23.4.2015 21:55

Pokud jde o stromy ovocné, okrasné a drobné ovoce, tak výbornou zkušenost mám s prodejstromku.cz. Zboží zabaleno kvalitně, termín odeslání jde dohodnout i na den v týdnu, aby přišlo na víkend a neleželo někde v depu nebo v paneláku ve sklepě. Kvalita dobrá, ujalo se mi vše a za 5 tisíc toho nebylo zas tak málo. Bohužel ceny jsou trochu vyšší, ale jde o to, jestli jinde za nižší cenu nedostanete taky nižší kvalitu.

A pokud jde o vstřícnost, tak i když to není zahradnictví, musím pochválit firmu prohopo.cz. V objednávce mi chyběl rozmetač za 900 a zaměnili jeden postrik. Vše vyřešil jeden telefon a pán byl velmi ochotný, slušný a ani nevím kolikrát se mi omluvil. Ještě ten den chybějící zboží odeslali. Takže, chyby se stávají, ale důležitější je, jak je potom firma ochotná je řešit.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 240.66 (?), 9.11.2015 9:50

Prošla jsem všechny objednávky z jara, zrušená tam byla jediná a to z důvodu, že si pan F.D. chtěl diktovat přesný den expedice a doručení zásilky, to však z technických důvodů prostě možné není a vcelku bych chtěla vidět, zda by mu ve Starkl či Sieberz vyhověli, kdyby by jim zavolal a toto by po nich chtěl. Jinou zrušenou objednávku jsme neměli, pokud se tedy ve výše uvedeném příspěvku nejedná o pana F.D.,tak je to celé nesmysl. S pozdravem Anna Mařanová správce e-shopu Na Zázvorce

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 111.26 (?), 9.4.2016 10:21

Také mám zkušenost.

Byla mi doručena objednávka ze zahradnictví na zázvorce.

Již nikdy více. Sada kolokmity 1xsamec 2xsamice za 250kč akční cena. Jak to napsat? Jednoočkové snad zakořeněné květináček asi 3cm. Chtělajsem si zásilku převzít osobně ale nechtěli prý to není možné. Vše malinké chtělo se mi brečet.

Tady už opravdu nic neobjednám.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
KUKY - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (4473) - 38.136 (?), 7.9.2016 20:14

V roce 2014 jsem vysadil od zahradnictví Zoja asijskou hrušeň Nutiika (správně Niitaka). Hodně pozdní, skladovatelná, hnědá slupka...). Letos poprvé 3 plody. Už zralé, snědené, žluté..! Trochu připomíná odrůdu Mansan (podle stránek pana Vysloužila). Ale byly výborné, sladké, punčové. Takže budu kupovat ještě pozdní...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Dana22 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (325) - 83.225 (?), 28.10.2016 11:14

Ovocná školka ze Strážnice už online neprodává?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 150.4 (?), 20.11.2016 15:32

Letos bohužel online neprodává, mám potvrzeno přímo od pana Zíbala. Také jsem chtěla objednat a čekala až se objeví ikonka košíčku :-(

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 0.146 (?), 20.11.2016 16:23

zahradnictvi na zazvorce mne sklamala kvalitou stromku kdybych broskvoně přebiral osobně omlatil bych jim je o hlavu

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
Dana22 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (325) - 83.225 (?), 21.11.2016 22:38

Taky jsem brala broskev a jiné a jsem naopak spokojená. Broskev je pěkná, silná.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 248.202 (?), 21.11.2016 23:39

Neříkal p.Zíbal, jestli budou prodávat zjara nebo až příští podzim -pokud vůbec? (to by mne mrzelo sad)...            Lída

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Podklad dlažby na terasu22.4.2024
Výběr hliníkové pergoly od A do Z22.4.2024
Cesta z litého betonu18.4.2024
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika