Kde koupit kvalitní ovocné stromky (zásilkové zahradnictví)?



host - 191.123 (?)
15.2.2018 18:54

Od pana Kubáčka (ovocná školka Střílky) jsem už objednával hodněkrát, vždycky dorazil kvalitní materiál. Ale nemá až tak široký sortiment.

Z Uherského Ostrohu (prodejstromku.cz) jsem bral zboží asi třikrát, stromky dorazily v dobré kvalitě, byť některé z nich byly "jen" špičákem, tzn. mladší - tato informace není u zboží uvedená. Nejsou školkou, pouze prodejcem, ale mají široký sortiment a výběr i z více podnoží. Taky můžu doporučit.

Jednou jsem bral od pana Zíbala ze Strážnice. I tady jsem byl spokojen, ale eshop není aktivní. Někdo říkal že i přesto zasílá. Asi na dotaz. Rovněž můžu doporučit.

Z ostatních "barevných" eshopů, které nabízejí nejúžasnější odrůdy odolné proti všem i dosud neobjeveným chorobám, naprosto nové druhy ovoce, křížence jabloní s žirafou a podobně, tak od těch jsem bral zboží dvakrát - protože jsem neuměl sehnat uvedenou odrůdu jinde. Nebudu je jmenovat, ale ty nedoporučuji. Jednak jejich popisy a odrůd jsou zavádějící a nepravdivé, čímž klesá jejich důvěryhodnost, a jednak většinou neuvádí ani podnož, natož tvar. Vše co jsem objednal dorazilo jako jednoletý špičák.

Celkově jsem přes eshopy objednal za poslední tři roky zhruba 60 ovocných stromků pro sebe i přátele. Pokud vím, životaschopnou kvalitu měly všechny. Jedna meruňka zašla ale až po prvním roce, spíše kvůli hlodavcům. Tři jmenované můžu doporučit.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
host - 131.34 (?), 15.2.2018 17:43, zobrazeno: 9899x

Poraďte mi, prosím, v jakém zásilkovém zahradnictví objednat kvalitní prostokořenné ovocné stromky? S jakým máte nejlepší zkušenosti? Děkuji.

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 143.84 (?), 15.2.2018 18:46

Arbia Malenovice.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 191.123 (?), 15.2.2018 18:54

Od pana Kubáčka (ovocná školka Střílky) jsem už objednával hodněkrát, vždycky dorazil kvalitní materiál. Ale nemá až tak široký sortiment.

Z Uherského Ostrohu (prodejstromku.cz) jsem bral zboží asi třikrát, stromky dorazily v dobré kvalitě, byť některé z nich byly "jen" špičákem, tzn. mladší - tato informace není u zboží uvedená. Nejsou školkou, pouze prodejcem, ale mají široký sortiment a výběr i z více podnoží. Taky můžu doporučit.

Jednou jsem bral od pana Zíbala ze Strážnice. I tady jsem byl spokojen, ale eshop není aktivní. Někdo říkal že i přesto zasílá. Asi na dotaz. Rovněž můžu doporučit.

Z ostatních "barevných" eshopů, které nabízejí nejúžasnější odrůdy odolné proti všem i dosud neobjeveným chorobám, naprosto nové druhy ovoce, křížence jabloní s žirafou a podobně, tak od těch jsem bral zboží dvakrát - protože jsem neuměl sehnat uvedenou odrůdu jinde. Nebudu je jmenovat, ale ty nedoporučuji. Jednak jejich popisy a odrůd jsou zavádějící a nepravdivé, čímž klesá jejich důvěryhodnost, a jednak většinou neuvádí ani podnož, natož tvar. Vše co jsem objednal dorazilo jako jednoletý špičák.

Celkově jsem přes eshopy objednal za poslední tři roky zhruba 60 ovocných stromků pro sebe i přátele. Pokud vím, životaschopnou kvalitu měly všechny. Jedna meruňka zašla ale až po prvním roce, spíše kvůli hlodavcům. Tři jmenované můžu doporučit.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 248.106 (?), 15.2.2018 19:37

Pan Zíbal ze Strážnice bohužel už nezasílá (dělal mu to syn a nechal toho), měla jsem od něj kvalitní stromky, tak mne to mrzí, mluvila jsem přímo s ním telefonicky.  Arbia Malenovice také nezasílá. Pěkné stromky jsem měla i ze školky Šťastných. Minulý podzim jsem zkusila jinou školku (z Ostravska), ale tu bych zrovna dvakrát nedoporučila - stromky nic moc.         Lída

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Sasanka99 - (16) - 52.95 (?), 16.2.2018 9:56

Zdravím, po mnoha zkušenostech s eshopy jsem nejvíc nadšená z kamenného zahradnictví, které si dováží stromky mj. i z fytosu.

U nás je to konkrétně zahradnictví v Kuřimi, což pro mě znamená optimální hodinku dojezdnost autem, stromek si prohlédnu a nemusím až do Plzně do fytosu. Zvlášť když jde o něco, co jinde než ve fytosu nemají. Pokud kamenný krám z fytosu dováží, tak lze domluvit předem i objednání odrůdy na přání. Je s tím víc práce než jen kliknout na eshopu, ale za mě rozhodně samé výhody. 

Zkuste vygooglovat kamenná zahradnictví ve vašem okolí, určitě jich to dělá takhle víc. Fytos je řekla bych záruka kvality i potřebných informací o podnoži atd. Jen je to na chvostu republiky a neposílají..

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
retlaw - (21) - 156.131 (?), 13.11.2018 21:40

Kousek od kuřimi, cca 10 km je v Brně-Kr.Poli (je to vidět z obchvatu) Zahradnictví U Mašků. Stromky berou od pěti dodavatelů a výběr mají velký, za mě palec nahoruyes

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Cesta z litého betonu18.4.2024
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Motorova pila stihl 02813.4.2024
Kouří do místnosti12.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika