Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Zdravím Vás, tento problém mám také. Před čtyřmi lety vysáto osivo Barenburg Gazon, kromě prvního jara byly ty další sezóny stejné jako ty Vaše, tj. na jaře mám ze všech v okolí vždy nejdéle "suchý" trávník. Firma co mi zakládala trávu mi druhý rok na mou reakci sdělila prakticky to samé, co Vám píše kolega přede mnou, tj. odsekat konce, zvertikutovat a pohnojit rychle rozpustným hnojivem - a pomáhá to. Předtím jsem aplikoval každoročně třikrát hnojení dlouhodobým hnojivem, jaro a počátek léta Eurogreen Fairway a na podzim Lovogren. Na radu trávníkářů jsem proto pro první hnojení přidal travní hnojivo Expert. Jen loni jsem pouze vyměnil Lovogren Podzim za dvakrát drahé hnojivo Multi-K neb jsem se domníval, že zakopaný pes bude v podzimním hnojivu. Výsledek je ale stejný, tj. nyní když koukám na zahradu tak je to zažloutlé bezkonkurenčně nejvíc ze všech v okolí.  Na zahradě mám automatickou závlahu, takže i v době největších veder trávník nedostatkem vláhy rozhodně nestrádá. Když jsem četl ten Váš dotaz, tak mě tak napadlo, jestli to jarní slámové období nemůže být spíše specifikem osiv Barenburg. Ale to je spíše filosofická otázka...

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 17.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika