Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý den,

klidně Vám nějaké foto udělám, mám oseto směsí VV13/4 (golfová směs pro jamkoviště bez psinečku) - prakticky jen kostřavy, trávník zatěžuji standartně a celkem se o něj starám :-). K této české stanici jsem se dostal na doporučení greenkeaperů co se profesioálně zabývají trávníky, s tím že jejich směsi patří ke špičce na trhu. Stačí se podívat na množstí specializovaných směsí v nabídce a závěr si každý udělá sám. Co mne osobně překvapilo byla čistota směsi. Měl jsem v ruce i jiné poměrně drahé značky a srovnat se to nedalo. Nerad bych aby to znělo jako reklama, nemám s touto firnou nic společného, ale jak přístupem k zákazníkovi tak i s cenou a kvalitou jsem nadmíru spokojen. Od této stanice nakupují i jiné firmy co pak míchají vlastní směsi, většinou však tyto směsi  v běžné obchodní síti nenajdete. Reference nejspíše získáte na stadartní běžne prodávané a dostupné směsi. Hodně se zde mluví o Barenbugru, ale zkuste najít od této firmy něco vyloženě jen na sluná místa, nebo jinak čistě specializované. Směs Gazon je určitě kvalitní, obsahuje nejvíce kostřav a poté z důvodu zatížení i lipnice a jílky, nicméně např. Jílek vytrvalý nemá moc rád sucho a je také celkem invazivní. Profi směsi koupíte většinou jen od přímých výrobců či od greenkeaperů.

Martin

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika