Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Děkuji za perfektní radu. Pokusím se to dle vašeho návodu nějak vyřešit. Ten jetel je pořádnej neřád. Na některých místech je stále a když jsem to prohraboval tahal jsem až 30cm dlouhé stvoly, které se táhnou pod trávou. A je tam toho opravdu hodně. Nestačil jsem se divit . Na podzim to zkusím provertikulovat a třeba to zničí i zapomenuté výhonky a až trošku zarostou ty skvrny, zkusím ještě jeden postřik Bofixem v poměru který píšete. Mám to s tím trávníkem adrenalin :-) A to jsem si myslel jak to půjde hladce...  V každém případě vám moc děkuji za rady a budu informovat jak to s jetelem a ostatním plevelem vypadá... Snad to nebudu muset stříkat Rondupem a zakládat úplně nový trávník. To si ani nechci představit...  

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika