Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Nůžky vlastním. Myslím, že k nim byly i kolečka, ale ty zůstaly v krabici. využívám je poměrně často a jsem s nimi spokojen. Boužel Vám nepovím, co to je za firmu - nejsem doma. Tělo je zelené barvy a stříhací část jsou vlastně dvě ozubené lišty. Spodní je nepohyblivá a vrchní po ní jezdí a stříhá. Má celkem 3 zuby a je hodně hodně rychlá. Výkon je dostačující a stejně tak síla. Přestřihnout drát nebo větvičku jim nečiní problémy. Nevím jak dlouho vydrží akumulátor, ale na moji půl hodinu vždycky vydržel bez ztrácení výkonu.

Nůžky od Gardeny, které uvádí host xxx.xxx.141.127 se mi moc nelíbí. Tím jak jsou dlouhé, budou asi dost neohrabané. Lišta je podle mne mnohem lepší řešení.

Ty co vlastním se podobají Aku Bosch Isio II, systém stříhání je totožný. Jen samotné tělo je robustnější - je kvádrovitého tvaru s výřezem pro uchopení. Možná to je nějaký starší typ výše uvedeného výrobku.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika