Úhyn ryb v jezírku



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
   
host - 222.128 (?) 
2.11.2017 18:42

Dobrý den, prosím o radu, máme jezírko velikosti asi 2x3 m a hluboké asi 1,5 m... Umírá mi v něm můj milovaný jeser Ruský (Míša). V jezírku ho mám již druhým rokem a nikdy nebyl problém ani v zimě, kdy voda zamrzla..vzduchování máme puštěné nonstop, užíváme přírodní filtraci přes kamínky a voda je stále čistá, ale z ničeho nic mi jeseter plave břichem nahoru a mele z posledního... známky napadení kočkou ani psem nemá..vypadá normálně ale asi umírá... krmím specialním krmením pro jestery, ostatní rybičky jako Karasi a Koi kapři jsou v pohodě jen ten jeseter je nějaký divný..prosím rychle o radu než mi umře, moc by nás to mrzelo i když má tak 45 cm... díky moc!!!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Kouří do místnosti29.5.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.5.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika