Přírodní jezírko, rybníček



host - 91.178 (?) 
8.6.2016 18:09, zobrazeno: 3784x

Když pročítám diskuze o jezírkách kolik času, práce i peněz jim věnujete.Tak si říkám stojí to za to.Je tu také někdo takový kterému nevadí zakalená voda?A dává přednost, stejně jako já, biotopu.Prostě jezírko funguje jako přírodní o které se není třeba starat.Mimochodem nemám ani řasy ani zelenou vodu. 

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
   
host - 48.212 (?), 8.6.2016 18:24

No mam takovou tun, odhadem tak 2 m3, kterou pouze 1x ročně (az vylezou pulci) cistim od nánosů bahna, jinak nechavam vsemu volny průběh. Voda je cista - nemit bazen, klidne bych se v tom koupala :-) Jak velke je vase jezirko? 

Taky se divim vsemu tomu pachteni kolem jezirek, vzdyt v prirode existuji docela pekne rybnicky, o ktere tak usilovne nikdo nepecuje...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 91.178 (?), 8.6.2016 20:04

Nyní mám jen něco co nelze nazvat jezírko.Zapuštěnou bednu 60X100 cm.výška nad dnem 30cm.V ní lekníny a řezan a proti komárům tři malé karasy.Ti už přečkali dvě zimy.Jo a ještě nějaké plže a p.Pod zahradou je něco podobného jak máte vy ale do toho bych nevlezl.Tam lovím perloočky na krmení karasům. Vedle žab jsem tam našel i čolky. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 48.212 (?), 8.6.2016 20:22

Colka jsem mela v tuni taky, hajzlik me kousl, kdyz jsem ho pri cisteni tune nabrala do cedniku a chtela pohladit :-)

Jinak mne se libi bud vylozene prirodni tunky, rybnicky, jezirka, nebo kde na to nejsou podminky tak melke vybetonovane bazenky kulate nebo hranate, treba s fontankou nebo kasnou - ktere priznavaji, ze jsou umele. Moc nemusim foliova jezirka obsypana hromadami sutru, aby nebyla videt ta folie, ktera se tvari jako prirodni, a veskere to snazeni okolo smeruje k tomu, aby tak co nejvic vypadala...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Podklad dlažby na terasu22.4.2024
Výběr hliníkové pergoly od A do Z22.4.2024
Cesta z litého betonu18.4.2024
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika