Mechanická filtrace - nákup ze zahraničí



host - 142.66 (?) 
17.4.2016 17:44, zobrazeno: 3105x

Dobrý den,

chtěl bych se zeptat zde přítomných jezírkářů, zda maji nějakou zkušenost s nákupem štěrbinových filtrů a nejen štěrbinových v zahraničních e-šopech.Chci si pořídit štěrbinák a když se dívám na ty tuzemské ceny tak si myslím, že nás mají prodejci za blázny.Uvítám i nějakou radu o někom kdo to dělá doma a rád pomůže.

Diky za pomoc. merkur@centrum.cz

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
   
exn - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (165) - 247.251 (?), 19.4.2016 23:27

Pokud uvádíte cenu jako PLUS, je třeba zmínit i druhou stranu, jen tak letmo mě napadají věci, jako např: jen 12 měs. záruka, cena za dopravu takto objemných zařízení do ČR, pokud tedy prodejce je vůbec ochoten do ČR zboží zaslat (lze vyřešit např. doručovací adresou v DE), v případě problémů složitější cesta pro uplatnění záruky, atd.

Pak je na zvážení, zda mě to za tu slevu stojí.

Já např. loni pořídil v DE v zde často znmiňovaném šopu za "pár éček" čerpadlo, které se papírovými parametry rovnalo mnohem dražším značkovým, dnes po roce provozu klesl jeho reálný sací výkon možná více než o polovinu. Přestože se považuji za technicky spíše zdatnějšího, důvod proč se tomu tak stalo jsem prostě neodhalil. Takže vyplatilo se mě koupit levné čerpadlo? Za předchozí Oase jsem zaplatil možná 5x více, ale také mě valilo 7 let non-stop na 100%. Než lehlo úplně :-) Vyplatilo se mě to?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 142.66 (?), 20.4.2016 20:00

Děkuji, že jste zareagoval a podělil se i o špatnou zkušenost.Tím se každý nechlubí.Právě proto si myslím, že je vhodné se podělit i o tuto zkušenost.Každý necht se sám rozhdne a zváží vše pro aproti.

Mě jen mrzí, že v zahraničí je mnohdy i to značkové zboží zboží za +-polovic.

Občas se tu objeví i zpráva těch co jsou spokojení.Možná by se mohli i oni vyjádřit a napsat kde šopovali a čí nelitují.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
mjancar - (34) - 20.84 (?), 21.4.2016 8:14

Já jsem kupoval na Wiltec.de 2 čerpadla (jedno mám 3 a jedno 2 sezony) a běží nepřetržitě.  Totožná značka a výkon, cena vč. dopravy cca poloviční (cca 80 € vs. cca 4000 Kč). Vysavač jsem kupoval jinde (myslím Baumarkt discont.DE), značkový Oase, cena 12 vs. 8,5 tis. Kč. Z Německa nějak strach nemám, i to balení je zcela precizní. Nelituji.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 142.66 (?), 21.4.2016 21:43

Zdá se, že venku se dá opravdu sehnat i za výrazně lepší ceny než v tuzemsku. Nemá prosím někdo typ na štěrbinový filtr?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Cesta z litého betonu18.4.2024
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Motorova pila stihl 02813.4.2024
Kouří do místnosti12.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika