Koupací jezírko svepomocí



host - 99.147 (?) 
25.7.2014 14:33, zobrazeno: 3575x
Dobry den dovolil jsem si talozit toto tema znova protoze to predesle nak.zaniklo a spis tam.jsou teorie nez rady... Chtel bych zrealizovat toto jezirko viz obrazek.sorry.malir nejsem chtel.bych rady typi nazory a predelavky nechci to nechat delat firmu protoze je.to sto krat drazsi a clovek.si stim vic vyhraje budu ho delat az pristi rok takze potrebuji co nejvice informaci v prvni rade zda je potreba vypust kdyz mam moznost to.odcerpat do trativodu potom jsem se.chtel zeptat na tu.prirodni.fitraci pod kaskadou zda to tak.jde pri.je.to.hodne.dobry a dala by se cas od casu vycerpat a vycistit uplne v pohode no a dal jsem se chtel zeptat na cerpadlo kde musi byt umistene sani nekdo pise pul metru pod hladinu a nekdo na dno.ja si.myslim ze na dno.to bude.lepsi ne ale jak to udelat chtel bych cerpadlo ktere je mimo bazenu a ne v nake sachte ale venku mimo bazen koukal jsem ze ae taky delaj jeste bych chtel aby mi neldo schopnej vypocital vhodny cerpadlo pro moje jezirko potom jsem premyslel nad tim ze bych za cerpadlem udelal na vypusti nakou nadobu s piskem jako jeste filtr meli sme.to tak na bazenu a fungovalo to dobre a dale do kaskady viz obrazek a pak jsem se chtel zeptat co prijde do biotopu jenom pisek kacirek a do toho.rostliny vsem moc dekuji kdyz si.n.neco vspomenu napisu chtel bych jeste znat jak.velka jezirka.mate a na.kolik vas vysla.jo sorry za chyby pisu na dotykovim tel a to je peklo

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů10:55
Nářadí pro průklest vysokých stromů9:50
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika