Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Nema zmysel expandovat text, a spominat, ci po folii mozu chodit mechanizmy a rypadla a ine nepodstatne veci o ktorych sme sa nebavili....ale v zasadnej veci sme sa nepochopili.

Ja som netvrdil, ze na malom jazierku 3x5 m apodobne mozu vzniknut vlny, ako dosledok tepelnej roztaznosti. To som nikdy netvrdil. Vlny a prehyby folie vzniknu, ako dosledok nepravidelneho tvaru jazierka. Zakonite. Naopak, toto nie je problem velkych nadrzi a vodnych stavieb, kde sa teren upravi na rovnu plochu., Mna zaujal fakt, ze vznik tychto vln je podla manualu Jutafol nepripustny. Naopak u PVC folie, povedzme tej jazierkovej, pripadne kaucukovej foilie je toto dovolene, dokonca sa to predpoklada. Pre mna zhotovenie jazierka z folie bez vln je taka kompolikacia, ze by som do toho nesiel. Proti manualu by som nesiel, i ked tvrdite, ze opatrnost pre velke stavy je trochu premrstena.

Ak niekto uz Jutafol foliu pouzil, mozno sa ozve so svojimi skusenostami.

Aj ja som chemik, i ked sa polymermi nezaoberam. Myslim, ci je rozumne pouzit PE foliu by mohol rozhodnut len odbornik.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 17.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika