Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Pravda.

Ja som porovnaval folie z rovnakeho materialu. Na jazierka su tam z PVC a tie su vo vacsine lacnejsie ako PVC folie pouzivane v stavebnictve na ine ucely, resp. nie su drahsie.

Lacnejsie su folie PE. Viem, ze bezne PE materialy pouzivane na ine ucely sa postupne v exteriery degraduju a rozpadaju. Netrufam si povedat, ci pevnostne a vlastnostami ta PE fola vydrzi to co PVC. Povedzme mraz, UV, dalsie vplyvy,... a ako je na tom pevnostou. Neviem, ci PE a PVC s hrubkou 1 mm je vlastnostami to iste a preto ich neporovnavam. Preto som porovnal folie z rovnakych materialov. Niekto tu vyslovil domnienku, ze mozno sa predava to iste za ine ceny. Lacno pre stavby a draho pre jazierka. Nezda sa mi to pravda pre pvc folie. Ine materialy davaju aj ine naklady na spajanie, lepenie alebo zvarovanie. Je vyhodne si kupit foliu v jednom kuse, ak je tato moznost. PVC takto vraj predavaju. Mozno je PE lepsia a vhodna na jazierka. Ma s tym niekto skusenost? Mozno pan Hrkal?

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 15 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika