Domeček na stromě - zahradní domek pro děti



host - 45.2 (?) 
4.7.2010 18:36, zobrazeno: 36796x

Dobrý den, prosíme o radu ohledně výstavby (výroby) zahradního domečku. Chtěli bychom vyrobit nějaký domek (klidně i na stromě) pro naše dvě ratolesti ve věku 6 a 2 roky - k jejich srpnovým narozeninám. U domečku bychom rádi schůdy, skluzavku,...  Máte někdo s takovýmto domeček zkušenosti...?? Pokud ano, můžeme poprosit o radu, návrhy, náčrtky, fotky, postupy,... byli bychom Vám vděční. Moc díky.. Eva a Zdeněk huuuuu@seznam.cz

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
   
host - 90.168 (?), 22.7.2010 9:29

Jen poznámka k tomu stromu - pokud není suchý, tak cpát na něj domeček je prasárna!

Jinak koukejte po zahradách a dětských hřištích... Asi je lepší domeček a klouzačka samostatně (klouzačka klasické A z kulatiny). Nebo domeček udělat na kuřích nohách a klouzačku z něj. Základ z kulatiny a na to prkna  (hladké palubky), všechno hoblované a natřené něčím na co děti můžou sahat (nebo to okusovat ;)   Gl.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 245.29 (?), 31.7.2011 7:53

Moje dcera má takovej malej altánek na strej hrušce.


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 176.161 (?), 31.7.2011 10:32

domek uděláte jednoduše- 4 x 3metrová kulatina, navrtat do země, obýt palubkama dle fantazie, skluzavku koupit na bazaru, nebo aukru. Stačí si dát do vyhledávače dětský domeček a je to. Myslím, že záleží jen na vaší fantazii, na to ani žádné plánky nepotřebujete.. já dělal děckám děcký domeček, ze dvou palet a trochy palubek... takže- mrkněte na net, kupte dřevo a hurá do práce...


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 177.36 (?), 23.12.2018 23:50

Rád se tu podělím také s domečkem, který jsem postavil pro vnoučátka. Spoustu času jsem strávil na internetu a hledal inspiraci. Máme na zahradě hodně starou hrušku a to byla výzva. Původně jsem chtěl postavit něco menšího. Dcera mi ale řekla, že tam bude spát i s dětmi, tak jsem to musel přehodnotit. Samotný domek je 180cm x 2500cm a vysoký v hřebenu má 220cm. Okolo je ještě veranda s ochozem. K mé radosti je hojně využíván a nejen vlastními dětmi.


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Ivan Hlavatý - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (4384) - 234.131 (?), 24.12.2018 7:14
177.36: Impozantné! Ako z filmu o Tarzanovi. A impozantná je aj tá hruška, musí mať aspoň 80 rokov (?). IH
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 177.36 (?), 24.12.2018 20:36

Děkuji za pochvalu. Hruška je asi starší. Předkové tvrdí, že jí pamatují už jen v této podobě. Tak bude mít více jak 100 let. Sice ještě žije a i rodí, ale je už značně prohnilá. Musel jsem některé suché větve ořezat, abych jí odlechčil.


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
lajci - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (74) - 4.22 (?), 10.1.2019 7:39
Niečo prírodné pre naše deti sme postavili a odvtedy sa u nás hraje celá dedina
Domček pre deti
Domček pre deti

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 208.127 (?), 28.6.2015 21:16

Dobrý den,

také jsem chtěl posatvit dětem domeček na zahradě. A v zimě jsme po večerech četli Vlaštovky a Amazonky od A. Ransome. Nakonec z toho vyšel takový nápad.. Nejlepší na tom celém bylo, že jsme to stavěli společně s dětmi. Tehdy 3 a 8, dnes 4 a 9. Máme z toho spoustu skvělých zážitků. Hrozně moc jsme si užili i to plánování, kde bude skluzavka, kde provazový most, apod. No a pak měření, řezání, vrtání, bouchání. Ráj pro 3 letého kluka :-)

Určitě to není dokonalé (jsem kravaťák smiley), ale myslím, že vzpomínky z dětství budou mít docela prima wink.

David

Naše loď Paví oko :-)
Naše loď Paví oko :-)
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika