Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Postavil jsem si zahradní domek 6X3 m (z venku). Nejdříve betonovou desku, na ní dřevěnou konstrukci z trámů 16X10 cm. Oplášťoval palubkami 2cm. Dovnitř dal izolaci polystyrén 10cm. Vevnitř vystavěl zdi 5cm z ytongů.  Udělal jsem i koupelničku se záchodem. Má to samozřejmě okna, dveře. Udělal jsem si všechno sám. I elektriku, bojler..  Střechu mám palubky, lepenku a na tom hliníkový plech. Okapy plastové. Udlěllal jsem i beskosvod s uzemněním do hloubky 2m. Vybavil jsem chatku postelí, základním nábytkem, ledničkou. Časem se mi na zahradě zalíbilo tak, že v ní bydlím natrvalo. Je 40m od baráku. V baráku zůstala manželka a její rodiče. Mám klid a mír. Chatka mě vyšla na 140 tis. Kč. Samozřejmě pouze materiál. Moje práce by stála asi taky tak, takže kdybych si to nechal dělat firmou, vyšlo by to dvakrát dráž a ještě by to bylo zfušované, jak znám řemeslníky. Dělal jsem všechno sám, jenom rozvody vody mi dělali maníci.. protože nemám svařovací pistoli na plastové trubky. Stejně jsem to musel po nich opravovat, protože voda kapala.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 15 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika