Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Pomáhal mi s tím člověk, který pro tu firmu, kde jsem to obejdnal provádí montáž. Tím pádem to šlo jako po másle. Věřím, že kdybych neměl toho pomocníka, tak bych to taky zvládl, ale asi by to trvalo o něco déle. Je to paleta různých prken, která jsem si roztřídil podle tvaru, délky apod. a pak jsme jen odebírali a skládali to dohromady. Nejdůležitější je si "vyhrát" s podlahovým roštem. Chce to udělat precizně, protože pak to všechno sedí hezky do úhlu. 

Důvod, proč jsem nedělal desku byly finance a jednoduchost gabionu. Nemusel jsem řešit beton atd. Takhle jsem jen vyskládal kamení do koupené gabionové klece a bylo hotovo. Pak jsem dosypal vnitřek štěrkem, uhutnil vibračním pěchem a bylo připraveno. Mě ta příprava podkladu zabrala:

1 den výkop a srovnání podkladu

1 den vyskládání kamení do gabionu

a 1 den navození štěrku kolečkem a zhutnění.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika