Proč ten oleandr nekvetl?



host - 128.46 (?) 
14.11.2015 21:48, zobrazeno: 4141x

Dobrý den, loni jsme koupili dům s krásně kvetoucím oleandrem (venku v květináči) a paní mi říkala, že ho mám na zimu schovat a jaře ostříhat. Udělala jsem to, ale neobjevil se ani jeden květ. Nevím jestli to stříhání byla dobrá rada. Nebo nekvetl protože jsem ho v létě zalévala jen 1x týdně?

Co s ním mám udělat, abypříští rok zase kvetl?

Děkuji    Jana

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
   
Standa_hk - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5555) - 248.136 (?), 14.11.2015 22:15

Jani, stříhání není rada mimo, ale není ostříhat jako prostříhat. Na jaře je dobré keř oleandru prosvětlit, ale zároveň by tam mělo zůstat dost výhonů dvou a tříletých.Z jejich vrcholových pupenů zpravidla vyrostou 3 výhony a ty na svém konci kvetou. Na bázi květu (který se po odkvetení vylomí) jsou opět do tří stran pupeny pro další kvetení. Pokud vylamujete květy ihned po odkvětu, rostlina nevytváří semena, ale ty vrcholové pupeny začnou opět rašit, takže za několik málo týdnů nastane další vlna kvetení.

PS: čerstvá syrová šťáva je jedovatá. Zaschlá (a znovurozpuštěná) nebo převařená už nikoliv (macerát, výluh či čaj ze sušené "léčivky").

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 9.18 (?), 14.11.2015 23:40

Pane Stando, odkud máte informaci, že sušený oleandr není jedovatý? Nikdy jsem to neslyšela a tak jsem hledala na netu, ale našla jsem pouze, že se z něj VAŘILY jedy.

Dost mě zajímá, jak to vlastně je, může se k tomu vyjádřit i někdo další? Hanča

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Standa_hk - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5555) - 248.136 (?), 15.11.2015 1:31

Vemte si skripta toxikologie od profesora Patočky. Někde tam je, že glykosidy způsobující zástavu srdce se působením tepla rozkládají. Římští legionáři se tak nemohli otrávit masem opékaným na oleandrových prutech - to je podobný omyl jako obsah železa ve špenátu. Šípový jed se nutně nemusí vyrábět s tepelnou úpravou, může to být jen nepřesnost překladu. Možná se vařil nějaký gelový základ, do kterého se přidala čerstvá šťáva a ta díky druhé složce nemohla zaschnout.

Podobně je to s ricínem - uvaříte-li z ricínového oleje mýdlo, nebo když na ricínovém oleji něco osmažíte, tak se jedovatost ricinu ztratí jako bílkoviná sraženina. Obě rostliny skočec i oleandr patří do první desítky nejjedovatějších rostlin a přesto jsou běžně pěstovány jako okrasné.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 128.46 (?), 15.11.2015 21:24

Děkuji za odpověď, Stando. Příští rok to udělám jak píšete  :-)

Jana

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů10:55
Nářadí pro průklest vysokých stromů9:50
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika