Nakup trvaliek cez internet



Pocahontas - (1) - 227.58 (?) 
28.1.2014 19:15, zobrazeno: 4070x
Dobry den, momentalne mam schranku plnu katalogov a newslettrov ktory ponukaju trvalky a dreviny do zahrad. Chcem si aj ja prerobit zahradu a nejake trvalky objednat. Poradte ake mate skusenosti s internetovym nakupom. Alebo je lepsie nakupovat v zahradnych centrach? Dakujem
Adresa příspěvku
Připojit reakci   
   
host - 248.43 (?), 28.1.2014 20:22

Co lze koupit v zahr.centru, kupuji tam (ne ale v marketech), něco seženu od sousedů, pokud něco nemohu sehnat, koupím přes internet.    Lída

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Jiří Janča - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1577) - 166.4 (?), 28.1.2014 20:51

Je vždy lépe kytku před koupí vidět. Já přes internet kupuji jen vzácnosti a jen ve formě semen, cibulí nebo hlíz...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Marvella - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (820) - 48.194 (?), 29.1.2014 9:57

Dobrý den, já kupuji v zahradnictví, něco dostanu od kamarádek. Ale přes internet už nikdy! Marcela

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Hiram Beerdrinker - (4) - 79.25 (?), 30.1.2014 7:36

Problematika má dvě roviny. Jednou z nich je solidnost internetových obchodníků a druhou naše drahá Česká pošta. Obchodníci se zlepšují, pokud trochu pročtete reference tak bych se jich až tak paušálně nebál, je to jejich chleba a zpravidla se snaží. Trochu horší je to s Českou poštou, bohužel tam je to někdy sázka do loterie. Připojil bych se tedy k názoru pana Jiřího Janči který také sdílím a praktikuji, Snad bych do jeho věty vsunul jedno slovíčko a to "zpravidla",... prostě občas neodolám a zariskuji,... opravdu ale jen naprosto vyjímečně (když něco moc chci, nelze to jinde sehnat a nelze tam dojet) . HB..


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 39.219 (?), 30.1.2014 12:54

Pokud je nákup přes internet míněn obecně a nejsou v něm myšlena jen zásilková zahradnictví a e shopy, úplně zatratit jej nemůžu. Na aukčních a bazarových portálech se mi již opakovaně podařilo nakoupit Dosny, Denivky, krásné cibule tulipánů a řebčíků a to vždy v daleko vyšší kvalitě než bývá nabízeno v zahradnictvích a vždy za zlomek ceny. Vyplatí se ve vhohnou dobu k přesazování sledovat i tyto.      j.c.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 111.26 (?), 9.2.2014 0:42

rostliny si po netu objednávám z valné části.

jen tedy nikoliv od firem, které mi strkají do schránky Kuptesi/pučtesi.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Podklad dlažby na terasu22.4.2024
Výběr hliníkové pergoly od A do Z22.4.2024
Cesta z litého betonu18.4.2024
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika