Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
To pak máme, v podstatě stejné zkušenosti! Já mám skoro všechny své durmany pěstovány na kmínku a jsou to vskutku velké rostliny, každý rok mají přes dva metry a obrovskou korunu plnou květů. Od loňského léta mám úžasnou zkušenost, všechny durmany jsem vždy posadil přímo do země zahrady o drenáži a takových věcech se moc bavit nebudu, já mám nejlepší zkušenosti s kvalitním kravským hnojem (za barákem máme zemědělské družstvo, takže přísun je hojný!), ovšem co mi poradila známá si nedokážu vynachválit, vždy když jsem si je chtěl na zimu dát do bývalé kotelny, musel jsem durmany pracně obrývat a rozbýjet kořenový bal, no ale známám mi poradila, že do jámy mám na spod dát trochu drenáže (oblázky) na to hnuj a onu kýženou daturu, konkrétně jen kořenový bal dát do jutovinového pytle. Je to fakt úžasná pomůcka, opravdu dorporučuju! Tomáš
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika