Jak a v čem sušíte ovoce? Sušení rajčat, solární sušárna



vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 92.38 (?)
1.9.2014 14:21

Pěkný blábol.

Největší perly:

Sušení představuje ten nejšetrnější způsob konzervace. Vitamíny, minerály a další živiny zůstávají ve velké míře zachovány. Oproti tomu zavařování nebo zamrazování s cennými látkami docela zatočí.
Mrazení je nepoměrně šetrnější způsob konzervace, to ví každý. Samozřejmě dražší

Podíl soli a tuku se snižuje...
Samozřejmě podíl je stejný. Tuk navíc žlukne.

Ovocné a zeleninové sušinky pohladí vaše střeva, protože mají více vlákniny než jejich hydratovaní kolegové. Sbohem, zácpo!
Další blbost,  vlákniny je stejně, naopak při nedostatku doplněných tekutin mohou působit obstipačně

víte, že prošly menší kosmetickou úpravou oxidem siřičitým, aby se více líbily? Po takové pochoutce si sice mlsná vezme volno, ale do služby může přijít bolehlav a nevolnost.
Nezkonzumujete-li několik kg sušených plodů naráz, nehrozí to.

Vody zbavené plátky přikryjte tenkou utěrkou a nechte je pár dní vydechnout na vzdušném místě. Následně je vložte do vzduchotěsné nádoby, kterou uložíte na temné místo o teplotě asi 10 °C.
Některé sušené plody a houby dokáží při vlhkosti v domácnostech běžné natáhnout vlhkost zpět jiož za pár hodin. Místo v bytě (domě) kde je celoročně 10 stupňů, má málokdo.

Je to nepříliš šikovná reklama na sušičku Excalibur

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

Alkohol esence - vše pro domácí výrobu lihovin, piva i vína včetně kvasnic, aromat, filtrací, soudků.
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
                     
rabukate - (7) - 195.1 (?), 11.6.2009 22:57

Taky se pripojim... susim v podkrovni mistnosti. Co se sbira v lete, nechavam na sitech ktera jsem si vyrobil z ramu ze dreva a na nem nabita sitovina z perlinky. Je to sice pomale, ale ucinne. Na podzim kdyz jsou jabka je to lepsi - to uz mam zaple v one mistnosti podlahove topeni...

Ale uvazuji o 15-ti patrove elektricke susicce. Za tu dobu takovy objem bych musel mit celou mistnost plnou sit. jedno sito 1m2 nasusi za tyden maximalne dve omniovky. Kdezto susicka se vleze krasne, nezavazi, spotreba nestoji za rec a nasusi jako 30 sit...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 80.97 (?), 4.9.2014 0:27

tZačínám sušir rajčata. koupili jsmne Gorenje FDK 24 DW. Suším cca 15 hodin a vásledek je napůl mokrá a napůl spálená rajčata. Suším na 50 stupňů. Co dělám špatně?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 92.38 (?), 1.9.2014 14:21

Pěkný blábol.

Největší perly:

Sušení představuje ten nejšetrnější způsob konzervace. Vitamíny, minerály a další živiny zůstávají ve velké míře zachovány. Oproti tomu zavařování nebo zamrazování s cennými látkami docela zatočí.
Mrazení je nepoměrně šetrnější způsob konzervace, to ví každý. Samozřejmě dražší

Podíl soli a tuku se snižuje...
Samozřejmě podíl je stejný. Tuk navíc žlukne.

Ovocné a zeleninové sušinky pohladí vaše střeva, protože mají více vlákniny než jejich hydratovaní kolegové. Sbohem, zácpo!
Další blbost,  vlákniny je stejně, naopak při nedostatku doplněných tekutin mohou působit obstipačně

víte, že prošly menší kosmetickou úpravou oxidem siřičitým, aby se více líbily? Po takové pochoutce si sice mlsná vezme volno, ale do služby může přijít bolehlav a nevolnost.
Nezkonzumujete-li několik kg sušených plodů naráz, nehrozí to.

Vody zbavené plátky přikryjte tenkou utěrkou a nechte je pár dní vydechnout na vzdušném místě. Následně je vložte do vzduchotěsné nádoby, kterou uložíte na temné místo o teplotě asi 10 °C.
Některé sušené plody a houby dokáží při vlhkosti v domácnostech běžné natáhnout vlhkost zpět jiož za pár hodin. Místo v bytě (domě) kde je celoročně 10 stupňů, má málokdo.

Je to nepříliš šikovná reklama na sušičku Excalibur

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 249.123 (?), 24.8.2015 15:21

Dobrý den, 

možná je to trochu mimo, ale chtěl bych se zeptat zda-li se dá využít například tato horkovzdušná sušárna od firmy Kaitrade a jestli máte s něčím takovým zkušenost. Děkuji předem za odpověď.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 236.1 (?), 24.8.2015 16:45

Určitě dá. Sušená švestka vás tak vyjde na pouhých 400 Kč.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 168.46 (?), 23.6.2017 14:28

My sušíme v sušičce Yden a maximální spokojenost.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 210.67 (?), 7.6.2016 13:17

Vyrobil jsem vlastní solární sušárnu. Prostudoval jsem si poměrně dost literatury, seznámil se s horkovzdušnými kolektory a stejně jsem experimentoval a vylepšoval. Mám docela výkonný prototyp, kde jsem sušil jablka, švestky, bylinky apod.. Jestliže by byl zájem mohu poskytnout rady a poznatky pro stavbu sušárny a její lepší provoz. Mám sušárnu s tzv. otevřeným systémem. Důležitá je stavba kolektoru, protože tepelný přínos může být značně rozdílný od 20°C až 70° C oproti teplotě okolí. Teď na jaře na výstupu kolektoru měřím i 90°C horký vzduch. Postavil jsem sušárnu z věcí, co dům dal a tak investice byla jen do pomocných materiálů a hlavně solárního panelu, který pohání 2 větráky (ze starého PC) pro lepší cirkulaci vzduchu. A následný provoz je bezplatný... stačí, když trochu svítí slunce. Bio ovoce a bez uhlíkové stopy.

Solární sušárna ovoce, bylin
Solární sušárna ovoce, bylin
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 92.38 (?), 7.6.2016 13:38

Postavil jsem si taky sušičku, trochu jinou, jednodušší, ale myslím, že bude mít podobná úskalí.
1. Pro bylinky, houby lipový květ, bez, šípky, aj je sušička zbytečná, protože stejně dobře uschnou na půdě či ve větrané místnosti.
2. Problém mám se šťavnatým ovocem, zeleninou, rajčaty, které dřív, než uschnou, začnou kvasit, plesnivět či hnít. Tady je sušička na místě. Problém však nastane, když slunce zajde pod mrak, začne pršet nebo když přijde večer.
3. Řešením by mohloo být přídavné topítko, které by se spustilo v případě výpadku slunečního svitu. Ovoce mi totiž nikdy neuschne za jediný den.
4. Posledním problémem je, že nejčastěji sušené ovoce - jablka a švestky - dozrávají v době, kdy slunečného svitu je přes den málo a jeho intenzity rovněž.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 210.67 (?), 8.6.2016 15:03

Také jsem narazil na problém se sušením rajčat a švestek. V první variantě jsem měl kolektor udělaný jednoduše, jak popisuje většina návodů. Nebyl dostatečně izolovaný, plech špatně osazen a jen jednoduché sklo. Teplotní zisk jen cca 20-30°C. Prohlédl jsem si teplovzdušné kolektory na přitápění domů a podle doporučení upravil kolektor. Přidána pořádná izolace tělesa kolektoru, upravil plech a hlavně instaloval dvojsklo. Teplotní zisk se ihned zdvojnásobil. Také instalace ventilátorů přispěla k urychlení procesu. Navíc jsem do sušičky istaloval několik cihel, které se nahřejí a prodlouží dobu sušení. A dalším řešením pro prodloužení vyhřívání bylo, že jsem přidal na boční stěny menší kolektory, které se nahřejí východním a západním sluncem. Na fotografii ještě nejsou. Dalším podpůrným řešení je dobře izolovat sušící komoru (další zbytečný únik tepla), zatím jsem neměl potřebu realizovat.

Jablka: průměrně 2 dny sušení, švestky 4-5 dnů.

Ještě k sušení bylin a zeleného, protože se suší bez přístupu světla, zůstávají zelené části rostlin skutečně zelené. Kdo nemá nadbytek prostor na sušení, ten ocení i tuto sušičku.

Jsou k dispozici průměry slunečního svitu i energie dopadající na m2, ale tím nebudu zatěžovat.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Delkim - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (152) - 215.123 (?), 12.6.2009 12:28

výborný postup sušení rajčat i s obrázky jsem našel na netu (anglicky)

zaujalo mi to následné zamrazení sušených rajčat, to jsou pak k dispozici bez problémů skladování min. rok

www.recipetips.com/kitchen-tips/t--870/how-to-dehydrate-tomatoes.asp

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika