Založení švestkového sadu - vhodné odrůdy pro sušení



Stránky: 1,  2   
host - 54.241 (?) 
24.12.2015 0:23, zobrazeno: 10674x

Hjústne, máme problém smiley

2013 jsem až v květnu napíchal do země řízky jap. topolu na kmínek, že na topení... Bylo to mizerné jaro: v březnu mrzlo, v dubnu lilo a pak už bylo jenom sucho; teprve letos mají rostliny cca 2m výškysad

2014 jsme se přestěhovali do domu s topením na plyn! Co s topoly? Vymyslel jsem, že postavím tradiční sušírnu na ovoce a na podzim jsem vysadil na Hané (200mnm)  hrušně, ořešáky a slivoně (letos jsem už sklidil 15 ořechů a 50 trnek). Mám ještě pozemek (louka) na Valašsku (400mnm, jižní svah) a rád bych ho osázel švestkami. Protože kapacita sušírny bude omezená (samozřemě při nadúrodě budu sypat do beček), uvítal bych radu, které odrůdy vybrat aby ovoce dozrávalo postupně od nejranějších po pozdní. Výběr je do jisté míry limitován požadavkem na sladkost plodů a dobrou odlučitelnost dužiny od pecky.

Za případné rady děkuji

TOPOLY  řízkování - květen 2013
TOPOLY řízkování - květen 2013
Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
Jiří 1968 - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1422) - 137.210 (?), 24.12.2015 7:57

Takovou plantáž Vám závidím, osázet jí topoly považuju za zločinsmiley.Na sušení, kompotování,povidla i do sudu jsou nejlepší pravé trnky, Domácí,Vlaška, pološvestka Anna Spath a slíva Durancie, tak je to psáno ve starších pomologiích.Na Valašsko bych doporučil Domácí, Durancii,Anna Spath nemusí dozrát do dobré kvality a Vlaška je supercitlivá k PPV.S invazivními druhy pološvestek, s kterými se v poslední době roztrhl pytelsurprise,zkušenosti nemám.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 236.1 (?), 24.12.2015 8:44

Na sušení je skvělá letní Katinka, zlatým standartem je samozřejmě Domácí, ale PPV je zhouba. Problém je, že některé odrůdy pološvestek se při sušení roztékají. Durancie se sušit prakticky nedá (vypeckovat vůbec).
   Ovocný sad rozlohou na snímku je jednou rodinou neskliditelný.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Jiří 1968 - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1422) - 137.210 (?), 24.12.2015 9:47

Ano, Durancie jde špatně od pecky, proto se suší i s ní, ještě lepší je přezále plody vložit na pár hodin do udírny a pak dosušitcheeky.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 243.114 (?), 24.12.2015 11:54

Máme Stanley, Čačanskou a dvě odrůdy, o kterých nevíme, co jsou (neopsali jsme si z lístku a při nějaké bouřce jsme o jmenovky přišli), jedna zraje koncem července, druhá současně se Stanley. Sušit se dají všechny švestky, pološvestky, které ani jako přezrálé "netečou"...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
Mortimer - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (109) - 137.213 (?), 24.12.2015 21:29

Ktoré odrody zvyknú roztiecť pri sušení? Mám malé stromky hermana, hagantu, valjevku, zelenú a alth ring., ulenu, opal. Ktoré budú dobré na sušenie?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
Standa_hk - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5555) - 248.136 (?), 25.12.2015 0:37

Obě ringle a Opal se Vám při sušení roztečou. Je však možnost i výroby sušených ovocných placek = přezrálé plody dáte krátce rozvařit, propasírujete a případně přisladíte nebo okyselíte (proti tmavnutí). Na plech dáte mastný pergamenový papír a na něj rozprostřete vrstvu 8-10 mm tlustou. V troubě při 55-60°C sušíte, dokud vrstva nemá cca 1/2 původní tloušťky. Pak suchým povrchem položíte na dřevěný válek a papírem navrch. Papír sloupnete a placku necháte doschnout i z druhé strany. Když jsou oba povrchy uschlé a nelepivé, placka se sroluje a uloží v suchu. Svitky se dají také naskládat nasvislo nakrácené do pětilitrové sklenice zavíčkovat a zasterilovat. Takto uzavřené nanavlhnou a nezplesniví.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Mortimer - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (109) - 185.97 (?), 25.12.2015 21:43

Je to dobrý recept, ale škoda vitamínov, ktoré sa zničia pri varení. Ale pri nadúrode by sa to dalo...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Standa_hk - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5555) - 248.136 (?), 25.12.2015 23:14

Ten var je kratší než by bylo nutné pro sterilaci kompotu. Každé skladování je se ztrátou vitamínů a ne všechno lze efektivně zamrazovat. Navíc, lepší vitamíny nějaké než žádné. Pokud je pokrm chutný, je možné jej konzumovat ve větším množství. Tedy určitě je lepší dopřát dětem takovýto "pendrek ovocný", než pendrek vyráběný ve fabrikách na cukrovinky (cukrový, co ovocnou složku neobsahuje, či jen do 2%)..

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
Petr z Olšan - (10) - 199.218 (?), 25.12.2015 23:32

Ze svého zatím chudého portfolia zahrady (Hamanova, Gabrovská, Valjevka) suším většinou hlavně Hamanovu, plody jsou menší a drží na stromě do přezrání, suším i Gabrovskou a Valjevku, ale tyto švestky jsou u mne mnohem šťavnatější takže musím odpařit víc vody, vše je asi dáno hlavně stanovištěm, ale letos mi vše od Alt.rg. po Hamanovu zrálo nějak později ač jsem v letošních 2 měsících veder čekal opak, je fakt, že mám vše na jižní expozici a moc jsem nezavlažoval (zásoby dešťovky šly přednostně k rajčatům a paprikám a nestačily). Každopádně, všechny tyto odrůdy se mi při sušení neroztékají i při plné zralosti.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika