Zahradnictví Na Zázvorce (Tatobity)



host - 2.73 (?)
28.4.2013 12:30

Na podzim jsem z e-shop Na Zázvorce objednal borůvky, rybíz, ostružina a maliny. Vše OK - roste. Minulý týden mi došla další zásilka - 3 stromky, borůvky a maliny - opět vše OK, stromky jsou už zasazené a krásně pouštějí listy. Vše bylo pěkně zabalené.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
         
Vinšálek - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1862) - 82.212 (?), 18.3.2012 8:13

No, já si na zahradnictví Na Zázvorce stěžovat nemůžu. Na podzim jsem tam musel jet pro stromky několikrát, ale to byly odrůdy, na které má monopol Fytoz a oni musí nejdříve upřednostnit německého zákazníka.

Ale stromky Na Zázvorce mají založené dobře a viděl jsem i jak je balí do krabic a žádné problémy jsem neviděl.

Včera jsem si tam byl pro odrůdu jabloně Admirál, mají ještě k dispozici, zde na fóru, diskutovaný Merkur a Karneval. Já jsem tedy zatím se Zázvorkou spokojen.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 96.13 (?), 2.4.2012 7:49

Kupoval jsem u nich o víkendu Kamčatky a Aronie a jsem spokojen. AB

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
Rosťa 1 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (281) - 143.106 (?), 3.4.2012 21:11

Pripada mi to jako hon na carodejnice. Pro jaro 2012 jsem si objednaval u ctyr prodejcu stromky zasilkou.A tento prodejce patril mezi ty lepsi.Reklamoval jsem Aprimiru primo u majitele telefonicky a stacilo pouze napsat na email o co jde a prilozit foto.Byly mi nabidnuty zpet penize nebo nahradni stromek.Konkurence je velka, ale mnelo by se bojovat kvalitou sluzeb a ne stvanim na netu.wink

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10026) - 70.240 (?), 3.4.2012 21:38

Ano, mám se "Zázvorkou" přesně stejné zkušenosti jako Vy. Lepší by bylo, kdyby si před odesláním zásilky všechno pořádně zkontrolovali. Jinak je jednání solidní, ale to platí u konkurence taktéž.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 209.251 (?), 11.4.2012 17:21

Dobrý den, také jsem Na Zázvorce objednal pár keříků bobulovin a po čtení tady trnul, jaká hrůza přijde. Ale musím chválit, snad můj názor někdo nenapadne z podjatosti, přišlo všechno PPL a podle mého názoru v pořádku. Pěkně narašené a zabalené, něco v květináči, něco v pytlíku balu. Za ty peníze bych v okolí nesehnal. Jediné, co mrzelo, byla delší lhůta dodání než uváděný "obvykle" týden, ale zase mi dali levnější poštovné, než mají na stromky uvedeno, přestože jsem měl dva.

Ke Starklovi mám kousek a taky tam nakupuju, protože vrátil peníze, když jsem přinesl uschlý klacík, nezkoumali pěstitelské chyby. Navíc mi vyhovuje základní popis u rostlin, který není alespoň u nás všude obvyklý. Jezdím tam okolo páté odpoledne ve všední den, většinou tam už touhle dobou moc lidí není, takže vidím, jak poctivě zalévají. Ale je pravda, že většinou beru zboží v akci, jinak je drahé jako v katalogu, takže když jedu okolo, nakouknu, třeba teď měli pár odrůd jabloní pod stovku, jak jsem byl vzteklý, že jsem zrovna tyhle bral minulý rok. Postupné nakupování mi vyhovuje, protože nepotřebuju najednou všechno a hned. Pravda je, že někdy je to, pro co jedu už prodané, jenže přes katalog se mi nákup už kvůli poštovnému nevyplatí.    A když mám čas, tak teď navíc mají přes silnici konkurenci:-)

K nákupu v obchodech typu Obi - dodnes nevím, jaké rybízy máme na zahradě, jeden navíc byl i nemocný, růžový kultivar okrasného keře kvete bíle, když to někomu vyhovuje...        V.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 13.156 (?), 26.3.2015 20:47

Dobrý den, já objednávala Na Zázvorce na podzim 2013 cca 12 stromků, hlavně proto, že měli odrůdy jabloní Admirál, Merkur,Karneval atd, které jinde tehdy prostě neměli a neměla jsem problém-stromky přišly hezky zabalené proti poškození olámáním, kořeny byly zabalené ve vlhkých pilinách a rašelině-zapomněli dodat jeden stromek, po e-mailu vše vyřídili a stromek doposlali.Stromky se ujaly všechny a snad letos něco i ochutnáme :-).Ale naprosto krásné stromky a keře(rybíz Rovada) dodali ze školky ve Střílkách... oproti těm ze Zázvorky byly nádherně narostlé a velké-objednávala jsem je také na podzim 2013.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10026) - 70.240 (?), 27.3.2015 7:55

Stromky jsou slušné, dobře zabalené a rostou, ať jsou odkudkoliv, jen ty záměny...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
JakubM - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (81) - 199.27 (?), 27.3.2015 8:51
Není se čemu divit, v zahradnických centrech a u těchto překupníků se motá plno odrůd a neuhlídají to, takže pak je to směs odrůd. Doufejme že i Fytos dostane rozum a zahájí drobný prodej se zásilkovou službou.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 2.73 (?), 28.4.2013 12:30

Na podzim jsem z e-shop Na Zázvorce objednal borůvky, rybíz, ostružina a maliny. Vše OK - roste. Minulý týden mi došla další zásilka - 3 stromky, borůvky a maliny - opět vše OK, stromky jsou už zasazené a krásně pouštějí listy. Vše bylo pěkně zabalené.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Rosťa 1 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (281) - 185.4 (?), 28.4.2013 15:32

S prodejnou Na Zazvorce jsem spokojeny.Solidni jednani, obcas se nejaka mala chyba nasla, ale byla ihned napravena.Druhy prodejce, ktereho mohu doporucit je Prodej stromku.Rostliny v solidni kondici za ceske ceny.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika