Nález na trnkách



Kutil.cz - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (66) - 149.2 (?) 
28.5.2013 17:11, zobrazeno: 5733x

Nedaří se mi tady v obrazové galerii najít to co jsem našel na listech. Ví někdo co to je a jak s tím bojovat?? Děkuji.

Nález na trnce
Nález na trnce
Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 136.18 (?), 29.5.2013 8:00

na jedné zahradě mám to samé a taky nevím co s tím. Ani ty stromy moc trnek nemívají. Budu rád za info.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Bajas - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (160) - 149.16 (?), 29.5.2013 8:14

Přečtěte si toto vlákno.

Bajas.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
sneck - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (142) - 195.173 (?), 29.5.2013 15:40

Omnite uz se nevyrabi, jaka je nahrada?...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 81.42 (?), 29.5.2013 20:11

Nález na trnkách.

Sanmite 20 WP, kde je stejná účinná látka. Pokud však máte pár stromků. otrhejte takto napadené listy a spalte je! V žádném případě ne do kompostu. Je to levnější a z lepším účinkem.

Wendy

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
KUKY - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (4458) - 38.136 (?), 29.5.2013 20:26

Sanmite a Omite vůbec nemají stejnou účinou látku.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
sneck - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (142) - 195.173 (?), 29.5.2013 21:51

Psal jsem do Agobia a bylo me zdeleno, ze nahrada za Omnite je Vertimec..tak co ted pouzit na ty za.rane pupinky na listech..videl jsem v obchiode i Sulku, to je asi pozde, ne,..dnes jsem strikal proti 1.vlne obalece - Mospilanem a kdy muzu pouzit nejaky pripravek dle rad pupinky-halcivec?..drzi se vesmes ty pupinky ve spodni casti stromu v korune jsem dnes moc jich nevidel,,,dle me to bude zavaznejsi choroba, bo usychaji spodni vetve..na podzim dam poradnou davku kuprikolu..

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Kutil.cz - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (66) - 149.2 (?), 29.5.2013 21:14

Děkuju.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 81.42 (?), 29.5.2013 20:14

Pan Kutil.

Už to tu bylo. Je to hálčivec. Ostatní už napsali mí předpřispěvovatelé a poslední má maličkost.

Wendy

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Vinšálek - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1862) - 82.212 (?), 29.5.2013 22:58

Sanmite má oproti Omite tu výhodu, že nemá teplotní omezení a má delší dobu působení. Bohužel se neprodává v malospotřebitelském balení.

Doporučoval bych Nissorun. Je to kontaktní akaricid, ale s translaminární účinností. Hubí vajíčka, larvy a nymfy. Dospělce přímo nehubí, ale sterilizuje je, takže z nakladených vajíček už se žádné housenky nevylíhnou. Jeho účinnost je až dva měsíce. Nepoškozuje, samozřejmě, dravé roztoče. Mně se osvědčil.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika