Kdy trhat švestky na povidla?



Stránky: 1,  2   
host - 208.65 (?) 
13.8.2014 13:57, zobrazeno: 12850x
Zdravím všechny, jsem absoutně nezkušený zahrádkář (typická holka z města), která se přestěhovala na venkov a vše se učí od nuly. Na pozemku máme několik slivoní (dle sousedů to jsou pravé české švestky - název odrůdy netuším), které mají krásně nasazené plody (bohužel až moc, protože jsme se přestěhovali nedávno a už se nestihla udělat probírka). Některé už začínají dozrávat - mají krásnou modrou barvu, ale ještě nejsou dost sladké. Ráda bych z nich uvařila povidla, která se ale mají dělat z hodně zralých až přezrálých plodů. Jenže jak teď hodně prší, bojím se, aby mi namísto dozrání nezplesnivěly tak, jako se mi to stalo s třešněmi. Máte někdo nějakou radu? Dají se třeba posbírat nedozrálé a nechat dojít mimo strom? Moc všem děkuji za radu. Káťa
Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
PP. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (6461) - 14.199 (?), 13.8.2014 14:10

Holt se už nebudet stresovat tím, že Pedro nepřijede a Milagros zůstane na ocet, ale budete se strachovat o švestky a o povidlí, zabývat se slimáky. Je to zdravější. Holt musíte trpně čekat, co tam nahoře upečou, nebo spíš umlží a uvodní. Řešit se to nedá, musí dozrát na stromě a to neovlivníte.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 208.65 (?), 13.8.2014 14:13
Tak snad se počasí umoudří a všechno to nezplesniví. Moc děkuji a zdravím! A propos - televizi jsem neměla ani ve městě :o)
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10031) - 70.240 (?), 13.8.2014 14:25

Z měkkých, přezrálých Stanlejek, to by byly pane povidlíčka. Nebo buchty či knedlíky. Vhodné jsou i na zmrazování. Stanley je velmi užitečná odrůda.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
KUKY - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (4458) - 38.136 (?), 13.8.2014 14:43

Vařili jsme z Čačanské lepotice. Asi 10 sklenic. Každoročně a jsou dobrá.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Standa_hk - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5555) - 244.2 (?), 13.8.2014 15:10

Na povidla si nechte až ty poslední co se sklízí oklepáním do rozprostřené plachty.

Ty z probírek jsou dobré do kompotů, zavářené ve vlastní šťávě a do buchet.

Proti plesnivění Monilií je dobré použít přípravek Horizon. Pokud máte oprvdu pravé domácí švestky, tak ty zrají až v první půli září a při postřiku provedeném tento týden by Vám měla OL=7 vyjít jak na probírky, tak i potom určitě na povidla. Nejlepší "povidlové" jsou takové, které u stopky už začnou vadnout.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 236.1 (?), 13.8.2014 15:51

Švestky na povidla se obvykle netrhají. Buďto padají samy nebo se jim pomůže třesením. Máte-li obtěžkané stromy, bude dostatek povidel i když jich část monilie odnese do věčných sadů.
Mimochodem, všiml jsem si zajímavého paradoxu. Monilie řádí nejvíc v teplém počasí. Plody se infikují jeden od druhého a každý den jich přibývá. Když se ochladí a začne pršet, zpomalí se nejen dozrávání plodů, ale i šíření choroby. Všiml jsem si toho už před pár lety, kdy v době řádění hniloby přišly silné deště a řada švestek popraskala. Kupodivu neshnily, jak jsem očekával, nýbrž naopak, šíření choroby se výrazně zpomalilo. Letos pozoruji totéž.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
galloway pippin - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1406) - 179.38 (?), 13.8.2014 15:55

Na Valašsku tomu jevu říkají, že se jim prdelka scvrkává.Švestky se tam nečešů, neoklepávají, ale sa ráňají... po ránu sbírají.Nechají se na stromě čím nejdéle vyzrát, až spadnou.Švestky oklepávají jen zloději, a netrpěliví hospodáři.A to takoví,kteří včera připouštěli,dneska by už tele z kravy za ocas tahali..

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 96.8 (?), 17.8.2014 13:51

dobrý den, já vařím z padaných a protože mám odrůdu rannějších, velkých švestek tak když nasbírám 2 kg tak šup s tím do trouby a peču, přisladím a jsou dobrá. Letos to vypadalo na velkou úrodu, ale napadla mi to v posledním čase monilia jak zde píšete v horku se to rozjelo a ted se snažím rychle odstraňovat napadané at něco zůstane, stříkat už si netroufám, protože právě zrají, vloni mě je všechny zlikvidoval obaleč, tak jsem stříkala a většinu uchránila, je velká úroda, Jinak opravdu nejlepší povidla jsou až pomalu přejdou mrazem jako na pálení, ale vzhledem k těm hnilobám asi tak dlouho nevydrží, tak držím palce at se povidla podaří

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 236.1 (?), 17.8.2014 17:40

Hm, ráňajů... A kdy se chodí na Valašsku do práce?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika