Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý den, jsem zakladatel této diskuze. Děkuji všem přispívajícím. Také děkuji za upozornění ohledně názvu nemoci tedy šárky. Chtěl bych se zepta jak to ten pán Vysloužil myslel s tím, že je nutno strom napadený nemocí bez milosti vykopat? Ono mám totiž dojem, že na Moravě by se musely vykopat všechny stromy. Možná funguje to, že některý rok se nemoc projevuje méně a někdy více. Co mi chybí v diskuzi zainformace je současný stav šlechtění odolných, rezistentrních odrůd. Je ni jasné, že i ty šárku dostanou, ale prostě se u nich neprojeví. To je pro lokalitu kde bydlím jediná naděje, protože napadené stromy jsou všude okolo. Není v silách vykopat všechny divoce rostoucí švestky.

Budu se těšit na další plodnou diskuzi.

S pozdravem

Marek Bouma

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 12 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika