Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý den, jedná se o oblast Vysočiny. Na své zahradě mám vysázeno a plodí 7 pravých švestek, potom nějakou hanitu, jojo, stanley, gabrovskou, hamanovu, toptaste. Šárka se u mne zatím nevyskytuje. Rozhodl jsem se zatravnit část pole a nabízí se možnost tuto plochu osázet dalšími osmi stromky. Rozhodl jsem se třemi odrůdami doplnit a pokrýt co nejdelší období, kdy by bylo možno švestky sklízet a jíst, tedy o odrůdy katinka, čačanská rodná a durancii, kterou nemám a je dle mého výborná. Zbylých pět kousků bych chtěl stejný druh švestek na slivovici. Na jakou odrůdu byste vsadili, docela mě láká vsadit na lipnickou, popř. durancii, ale ani toptaste není špatná. Či něco jiného z nových šlechtění, jofelu, jogantu, haromu, azuru? Prosím zkušené pěstitele o radu a zkušenosti. Předem děkuji. J.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika