Jaká je to myš?



PP. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (6491) - 14.199 (?) 
16.6.2014 8:03, zobrazeno: 3098x

Zdravím vespolek.

Je větší, zavalitá, na hřbetě hnědá až zrzavá. Hrabe a dělá hromady hlíny. Podhrabává základy stodoly. Vcelku bez problémů bere návnadu téměř libovolnou. Nory nebo průhraby nechá otevřené. Je pomalá, běhá venku ve dne a lze ji trefit vzduchovkou. Řekl bych, že podle toho chování to hryzec není. Může někdo poradit, co se to tam nastěhovalo?

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 92.38 (?), 16.6.2014 8:10

Tedy, vzduchovkou se trefit dá a foťákem ne?
Tipnul bych hraboše.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 65.144 (?), 16.6.2014 8:42

Hrabe a dělá hromady hlíny... nejake hlodavce mam na zahrade trvale, nevim presne, zda je to hrabos nebo hryzec, spis tipuji hrabose, ale hromady hliny nedela. J.R.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
PP. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (6491) - 14.199 (?), 16.6.2014 8:55

Ono se vzduchovkou líp míří. Postovat sem fotky chcíplejch myší se mi příčí. Pro JR, slovo hromady bylo použito v tomto případě snad až moc expresivně. Opravuji na hromádky. Vyhovuje?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 65.144 (?), 16.6.2014 9:04

U mne nedeleji ani hromadky hliny, spis lze najit cesticky v trave, tedy letos, asi se trochu premnozily. Jsou mensi, relativne rychle se pohybuji, nez nabiju vzduchovku, tak jsou pryc. Pri ryti jsem predloni vyryl jakesi doupe vystlane suchou travou (pod horcici pobliz mrkve). Stacil jsem vetsinu pomlatit rycem, ale musel jsem rychle reagovat. J.R.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů10:55
Nářadí pro průklest vysokých stromů9:50
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika