Co zere listy, potazmo nasi zahradu?



eerie - (6) - 208.233 (?) 
29.6.2015 18:25, zobrazeno: 4229x
Dobry den všem, prvním rokem bydlíme v rekonstruovanem dome se zatím stávající zahradou..snažila jsem se v rámci možností odplevelit a zkulturnir co šlo a chvíli jsme se radovali z "krásné"zahrady.. teď kudy přijdu, vidím něco ohryzane, msice jsou snad úplně na všem a mě zaplavilo zoufalství, že mé pestitelske začátky provází nezdar a vůbec nevím, jak dál a co se zahradou..v jiné diskuzi už jsem zjistila, že asi máme na bobkovisni lalokonozce a i v různých koutech zahrady jé vše ozrane..mám chuť původní zahradu celou zplanyrovat, něčím vystrikat a...:)))jak bojujete se škůdci vy..?je třeba něco podniknout na jaře či věnovat péči prevenci..?děkuji za rady a postřehy





Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 185.138 (?), 29.6.2015 18:43

Zahrada byla plná života a vy jste mu sebrala část jídla. Ono se to zase vyrovná, ale musíte potlačit slimáky plžáky. Jestli je č.2 bříza, tak tam bych to neřešila, č.1 a 3 jsou typické požerky plžáků. Můžete rozhazovat Ferramol, lovit je do misek, sbírat. A likvidovat všechny hromady a zákoutí, kde kladou v srpnu vajíčka.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
nelina - (2) - 144.4 (?), 7.7.2015 22:02

To mě také zajímá co mi žere zahradu. Mám stejné listy, ale na mladých rok vysazených švestkách, renglotách a jiřinách. Létají u nás letní chroustíci je možné že je to jejich práce?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika