Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý večer,

Angrešty, rybízi a kanadskou borůvku zatím máme, akorát třešně a višně už máme bohužel předčasně sklizené. Višně jsme nikdy ani v plné zralosti neochutnali.

Loni a jiné roky jsem úrodu třešní zachraňoval výstřely z brokovnice poplašnými náboji do vzduchu a startovací pistolí. Pár sklenic kompotů jsme zavařili, ale převážnou část sklidili špačci. Byly to pravidelné nálety cca 100 špačků. Polovina ulice mi děkovala za záchranu úrody a soused mi dokonce koupil startovací nábojky do pistole a druhý soused mi daroval krabičku ostrých nábojů do brokovnice po otci. Ostré náboje střílet v naší části obce nepřichází absolutně do úvahy, kvůli velké zalidněnosti. Na kachny se náboje hodily.smiley

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika