Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Mno, až Vás pane Slováčku přestanou bavit nově objevené chemické pokusy na zahradě a vrátíte se zase k té W2,tak Vám napíšu víc. Asi jsem nenapsal reakci dostatečně jasně nebo nečtete pozorně. Psal jsem, že selhání expanzního likvidátoru je možné pouze pokud k němu(vloženému do lehce odkryté chodby) přijde krtek z e z a d u! Pokud před sebou tlačí zeminu a aktivuje spoušť, nemá šanci. Z 5 prvních výstřelů na zahradě jsem měl 5 kusů zlikvidovaných na tzv."první dobrou".Těch prvních 5 kusů jsem opatrně hledal odkrytím chodby abych se ujistil, že W2 nevystřelil naprázdno.Někdy byl krtek od pasti i 0,25 m daleko komplet pohřbený zeminou. Dnes už je ani nehledám, je to tutovka.Pak jsem přešel na louky kde řádí krtci neuvěřitelným způsobem a tam už je systém chodeb tak složitý a rozsáhlý, že se mi 2 kusy W2 vyplatí.Vložím je zády k sobě do chodby a pak už je jedno, odkud vetřelec přijde... Poslední úlovek byl tak velký hraboš, až jsem se lekl.co všechno na té zahradě "hospodaří".  Výrobek je naprosto bezpečný, žádná kočka se k němu nedostane.Je vložený do chodby a spouštěcí mechanismus je v tubusu chodby, ven vykukuje pouze rukojeť s pojistkou. Žádné množství zeminy hrnuté krtkem před sebou chodbou nemá vliv na účinnost pasti, tlak plynů je tak velký a přesně směrovaný, že selhání nepadá v úvahu.Zbrzdění plynů zeminou je zcela nepodstatné.Nehodlám si na zahradu tahat jakékoliv dočasně působící jedy a chemikálie, cena za výstřel je v tomto srovnání naprosto nicotná.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika