Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Podobné díry se mi objevily v obroubeném udržovaném okrasném záhoně letos poprvé. Jsou vyhrabané shora a hlína je odházená docela daleko o hrabání jako tu zobrazil V.Skopalík . Moje zahrada je pečlivě oplocena, zajíc, nebo králík se na ni nedostane. Na zahradě se v zásobě dřeva objevil trus na jednom místě. To signalizuje nejspíš přítomnost kuny, nebo hranostaje. Soused říkal, že to vypadá na potkany, ale ti na jedno místo sr*át nechodí. Na venkově mimo civilizaci to je asi nepravděpodobné.
Ty díry v záhoně vypadaly jako když se nějaké zvířátko snaží dostat k hnízdu myší. Že by však byla na dně díry nějaká chodba hrabošů, to ne. Také jsem myslel, že jsdou za cibulemi cibulovin, co na záhoně jako trvalky jsou. To, že byla jedna vyhrabaná a dokonce nakousnutá, byla asi jen náhoda ze zvědavosti zvířátka.
Takže typuji kunu, nebo hranostaje 1 : 70

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika