Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Hezký den. Tak nevím, ale já mám pocit, že žerou úplně vše - prostě co mají v cestě, to ožerou. Zrovna včera jsem likvidovala staré články a narazila na téma slimáci, kde bylo, že jim nechutná právě afrikán. Jenže ten je u mě ožraný snad jako první ze všeho a zůstávají jen holé tyčky.. Nikde nic nesypu, ale každý den ráno před šestou vyrážím s kýblem na obchůzku záhonů a sbírám a sbírám. Stejně tak večer. Můj problém je v tom, že sousední zahrada je opuštěná s neposekanou travou a tak jejich nájezdy hlavně po dešti jsou neskutečné. Ochránci přírody by mě asi lynčovali, ale dnes ráno jsem jich sesbírala pětilitrový kýbl a pokud půjdu i přes den, pokud bude pod mrakem, tak jich opět sesbírám víc než dost. Používám jednorázové gumové rukavice a každý rok jich spotřebuji celou krabici. Je to nekonečný boj. 200ks sesbírám během chvilky jen třeba na jednom řádku brambor. V předchozích letech to byli jen slimáci, ale letos se tu objevilo i velké množství uliťáků. Ty se ale sbírají docela dobře - rukavice tolik nelepí. A při okopávání rostlin jsem již narazila na hodně jejich vajíček. Jitka

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 10 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika