Skleník od firmy Korbel



host - 90.108 (?)
22.4.2016 14:50

Korbel má teď nový web a bude se přejmenovávat na "České skleníky Hladík".

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
            
host - 239.112 (?), 26.3.2011 9:16

Pod šrouby upevńující polykarbonát jsou gumové podložky. Aspoň to tak vypadá - nic jsem zatím nerozebíral. Byl jsem po zimě tento týden ve skleníku - oblouk 5m délky od Korbel - 5. zima a díval se na konstrukci. Nic. Vše OK. Polykarbonát krásně průhledný, jako nový.Jen namontuji automatický otvírač. Vypadá to, že práci budu mít i příští rok, takže mám od manželky povolen další skleník - budu brát zase Korbel, oblouk, asi jen 4 m délky.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
VM - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (83) - 1.194 (?), 28.10.2010 19:10

Letos v létě jsem si pořídil skleník od Korbela. Je to atyp udělaný podle mého zadání a stojí na čističcce. Když ho porovnávám s tím co je v Baumaxu tak je vidět tu precizní práci. Žádné šroubované spoje ale svařené profili a polykarbonát vzorně utěsněn v konstrukci. Dveře mám posouvací z obou stran a chodí lehounce. Dvě větrací okna, které se samy otvírají.  Slibuji si od této kombinace s ČOV dřívějši nezámrznou teplotu na jaře. Ale to poznám v praxi až příští rok. Čistička by měla ze spodu mírně topit. V každém případě došlo k estetickému zakrytí ČOV.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
BigJim - (13) - 39.3 (?), 30.1.2015 22:25

Sice trochu z ruky, ale zajímavé ceny a hlavně velký výběr rozměrů. Mě ty naše šířky nebyhovují avětší skleník pro zahrádkáře tu nekoupíte. Porovnejte sami. Navíc si můžete dovést jen konstrukci a polykarbonát koupit zde. I ty větší rozměry odvezete v běžném kombíku. Konstrukce je hliník, šroubovaný. Jen pro zajímavost konstrukce rozměr šířka 4 m délka 6 m a výška 2,5 m  -vyjde bez dopravy na 10500.- Kč a např. Tady máte ještě podrobný rozpis balení a hmotností.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 11.164 (?), 1.2.2015 23:22

S jde to do ČR vůbec objednat???

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 2.73 (?), 21.2.2015 22:32

Dnes jsem plel skleník od Korbel, protože na podzim jsme předělávali dům a nebyl čas. Skleníku bude v 05/2015 celkem 9 let. Polykarbonát stále průhledný, krásný.Utěsnění polykarbonátu stále OK. I otvírání střešního okna otvíračem je stále púvodní.  Konstrukce je hliník a je to svařované. Něco je i šroubované, ale jen málo. Je to vynikající výrobek, nejsou s ním žádné problémy.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 90.108 (?), 22.4.2016 14:50

Korbel má teď nový web a bude se přejmenovávat na "České skleníky Hladík".

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
katoo - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (364) - 167.81 (?), 27.3.2018 10:18

Chci nyní objednat skleník oblouk od fy korbel, nyní už české skleníky. Rozměry 2,5x5m nyní je sleva 10% a jedno manuální střešní okno k tomu. Jen váhám, jestli vybrat posuvné dveře nebo klasické.

Tady výše se psalo o nevýhodách otevíracích dveří, jak fungují ty posuvné po několika letech?

A máte po těch letech nějaké další doporučení, popřípadě výtky?

Děkuji :)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
radek.liberec - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (100) - 36.95 (?), 4.3.2019 21:40

no mě skleník nezujal vůbec delají pouze 4mm makrolon což je hodně málo chce to min 6mm ale idealne 8-10mm je to hodne znat na úrodě a na jaře nepada teplota nemusí se přitápět přez noc

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika