Foliovník - plastové rohy - má někdo zkušennost



host - 41.2 (?) 
11.12.2015 10:46, zobrazeno: 8144x

Dobrý den, zaujala mě nabídka kladenské firmy Reproplast, která vyrábý plastové výrobky. Mimo jiné i plastové rohy na - foliovník, přístřešek atd. Zakoupíte rohy do kterých se zasouvají latě a kostra je na světě. Materiál mám, ale bohužel s tímto nemám zkušennost (výdrž materiálu - plast). Rohy se dělají 90 a 120 stupňové. Co vy na to

Spojovací díly foliovníku na 6 polí

Lukáš

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
   
Pavel K - (4) - 249.5 (?), 11.12.2015 11:39

Dobrý den,

foliovník postavený z těchto rohů jsem měl postavený ihned po revoluci - vydržel několik let, než jsem ho zrušil a pořídil si klasický skleník... S plastovými díly jsem neměl problém, musel jsem vyměňovat dřevěné latě tvořící kostru foliáku. Tvarovky přečkaly nejednu výměnu bez problému. smiley

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
PP. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (6491) - 9.135 (?), 11.12.2015 12:13

Mám podoubnou konstrukci, zakoupeno v marketu. Akorát nejsou latě, ale tenkostěnné ocelové trubky a střecha je do oblouku. První sezónu mi to notně pocuchal vichr a příval, rozlámaly se i některé spojky. Letos jsem to umístil jinam a řádně zavětroval. Výhody rychlá montáž, nevýhody - plast. Ale tam, kde se musí každoročně stavět a zas bourat je to dobré řešení.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů10:55
Nářadí pro průklest vysokých stromů9:50
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika