mravenci na růži



janislava - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (56) - 29.75 (?)
20.5.2008 9:35

no já je asi zatím budu odstraňovat mechanicky protože jich není moc ale jestli se rozšíří tak budu muset zasáhnout jinak.

děkuji za všechny tipy, ještě musím odstranit ty mravence a je to. už mám nakoupené million bells a zasadím je pod růži, snad se zastaví mravenci na nich, raději at mi přežije nepoškozeně růže než bells.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
               
janislava - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (56) - 29.75 (?), 20.5.2008 9:35

no já je asi zatím budu odstraňovat mechanicky protože jich není moc ale jestli se rozšíří tak budu muset zasáhnout jinak.

děkuji za všechny tipy, ještě musím odstranit ty mravence a je to. už mám nakoupené million bells a zasadím je pod růži, snad se zastaví mravenci na nich, raději at mi přežije nepoškozeně růže než bells.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 19.202 (?), 20.5.2008 17:58

Paní jano, tu pásku ne oboustrannou, Tou stranou co nelepí ke kmínku, lepem ven, mravenci by se na ten lep měli přilepit. micuko

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Lili - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (337) - 205.168 (?), 21.5.2008 22:47

A nebydlí Vám náhodou v květináči? To oni rádi, a pak dokáží nadělat docela pěknou paseku - vynosí ven zem, v kořenovém balu nadělají chodbičky. Jinak mravenci jsou to nejmenší a růžím neublíží - růže mají takových opravdových hmyzích nepřátel, že Vás ani nechci strašit.  A mšice? To je snadný soupeř - proud čisté vody, mýdlová voda,... ani netřeba jedů.

Baycor si šetřete, ještě na něj dojde... "medardovo kápí... " přináší černou skvrnitost, pak bude třeba stříkat v intervalech podle návodu.

Pro pár mravenců a dvě mšice si nedělejte starosti, hoďte to za hlavu a užívejte si rozkvetlé přírody.      Zdraví Lili

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
janislava - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (56) - 29.75 (?), 22.5.2008 8:44

Ty deště asi fakt pomohly, i když už by mohlo přestat. Ani mravenci ani mšice, zatím teda. Máte pravdu naštěstí jich není tak moc ale jelikož mám růže poprvé tak se bojím všeho. Posílám foto rozkvetlé růže, menší, ta nemá ani skvrnitost ani mšice. Je nadherná a těším se až rozkvete více. Kdepak je slunce?

Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Lili - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (337) - 205.168 (?), 22.5.2008 11:24

Paní Jano, to je nádhera! Moc se Vám povedly. Jsou krásné, zdravé, radost pohledět. Je obdivuhodné, jak mají nasazeno na květ, je vidět, že o ně dobře pečujete a jim se u Vás líbí.   Vůbec se nedivím, že je hýčkáte.           Lili

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Cesta z litého betonu18.4.2024
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Motorova pila stihl 02813.4.2024
Kouří do místnosti12.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika