Japonske star



Stránky: 1,  2   
milanfiala - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1142) - 95.70 (?) 
4.1.2016 14:25, zobrazeno: 12556x

Velmi dobry zahradkar mi poslal nadherne stranky, japonskych odrod hrozna Manicure Finger bol vo vyskumnom ustave vyšlachteny už v r.1988 postupne sa šlahtili nove odrody ktore maju ukrajinsky a rus.zahradkari.Neskutočne velke plody ma odroda Tian Shan 40g to su vysledky šlachtitelov a potom že nekupujme nove odrody.Dalšie foto je z vinobrania krasne naaranžovane v stankoch vinohradnikov.



Manicure Finger
Manicure Finger



Tian Shan
Tian Shan




Fuji
Fuji
Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
Ferda Mravenec - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2064) - 247.50 (?), 4.1.2016 14:35

Neskutočne velke plody ma odroda Tian Shan 40g to su vysledky šlachtitelov a potom že nekupujme nove odrody...no, hodnotit plody jen podle velikosti to může jen naprostý diletant. Moje zkušenost z hrozny je taková, že většinou mi chutnají odrůdy, které mají spíš drobné, hutné sladké bobule než velebobule, které bývají obvykle bez chuti a když už mají nějakou chuť tak vodovou.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
milanfiala - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1142) - 95.70 (?), 4.1.2016 14:41

Niečo neskutočne v takomto zimnom čase je dobre si pozriet taketo stranky.


Fuji
Fuji

Seto Obrie
Seto Obrie



Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 67.66 (?), 4.1.2016 15:01

Nu, není důvod obrázkům nevěřit. Ale hodně podobných fotek jsem viděl v tištěných katalozích firem Starkl, Bakker, Sieberz a dalších. Byly na nich obří borůvky hroznový rybíz, jahoda, co se do ruky nevešla, sloupová ostružina s vodopádem plodů a další. Pár odrůd jsem měl možnost porovnat se skutečností. Výsledek? Podvod, hnus... velebnosti. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 67.66 (?), 4.1.2016 15:42

Trefil jste to přesně. kiss

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
mikimajky - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (68) - 144.252 (?), 4.1.2016 16:02

Ani ja tým fotkám na 99% neverím. Dokonca podobné fotomontáže som skúšal robiť.  pre zábavu :D

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
milanfiala - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1142) - 95.70 (?), 4.1.2016 16:05

Nesnažim sa nikoho kritizovat ani uražt ale čo je vela to je vela, snažim sa dat na stranku zaujimave veci aby cez taketo nudne zimne dni zahradkari niečo pozerali alebo čitali nielen o stromkoch preto mam vela priatelov ktory mi posielaju zaujimave stranky.Nesnažim sa nanutit chutove vlasnosti odrod zahradkarom za každu cenu, ako je to vidiet na fore.Každy kto kritizuje sa musi zamysliet čim on zaujimavim prispel na forum.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
mikimajky - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (68) - 144.252 (?), 4.1.2016 16:14

Zatial jediný si ty kto tu koho uráža. 

AJ ja som vďačný za novinky zo sveta, ale tomuto hádam sám neveríš. 

To sú fotky vhodné tak do nového času. Sám som vlani sadil nové odrody viniča na ochutnanie. Nebránim sa novinkám,

Toto ale nie sú novinky. Skôr hľadanie senzácie kde nie je. Či myslíš že ak by to reáln eexistovalo že by to už nebolo využívané vo veľkovýrobe?

:D

Trošku triezveho uvažovania nezaškodí. A hlavne naučiť sa triediť informácie z internetu ktorá tvorí z 70% balast. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
milanfiala - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1142) - 95.70 (?), 4.1.2016 16:38

Marian ja som nepisal že tomu verim, dal som to iba na pozretie, že každy ma na to iny nazor to je ich vec, daj ty niečo zaujimave rad si to pozriem.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
JakubM - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (81) - 199.27 (?), 4.1.2016 21:41
Nemám nic proti zveřejňování novinek a fotek zajímavých odrůd. Jen bych ocenil, kdybychom vynechali osobní útoky na někoho kdo má jiný názor. K novinkám, které byly zveřejněny bych jen požádal, aby byly uváděny skutečné názvy a ne jejich komoleniny. Chápu, že japonština a ruština nejsou úplně běžné, ale snažme se o slušnost a přesnost.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Motorova pila stihl 02813.4.2024
Kouří do místnosti12.4.2024
Ventilátor na krbová kamna12.4.2024
Motorova pila stihl 02812.4.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika