Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Ja mam 3ti rok Vostorg, Jalovenskyj Ustojcivyj a Smugljanku na K125AA na juznej stene v teplej oblasti pri Trnave. Presah strechy sice len povedzme pol metra, ale aj tak naprsi len vynimocne, lebo zvacsa prsi zo severu. Pravidelne polievam. Vostorg a Jalovenskyj idu dost silne, rocne prirastky aj 4m. Smugljanka ale ma poblemy, rast skor stredny, prirastky max 1,5-2m, zltnu jej listy, neustale dodavam zelezo ale vyzera to, ze skor ide o deficit dusiku. V principe si myslim, ze buduci rok by som uz s polievanim mohol prestat u Vostorgu a Jalovenskeho. Urcite by to prezili, ale nepriniesli by peknu urodu, minimalne nie v dlhodobom horizonte. Spodnu vodu si mozu natiahnut, ale predpokladam, ze so zivinami to bude horsie - tie viem dodavat len prave v tom pase okolo korenov. Ak ho nezavlazim, ziviny neprijmu. Takze by som tym siel sam proti sebe. V stredomori samozrejme neprsi, ale aj tie kry podla toho vyzeraju a urcite z ich neoberaju niekolko desiatok vystavnych strapcov stoloveho hrozna.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 15 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika