Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Zdravím, rozmýšľal som, ako by sa dalo ochrániť mladé sadenice pred mrazmi v zime a celkovo pestovanie v okrajových lokalitách (ako je tá moja). Napadlo ma, či by to nefungovalo tak, že by sa zasadila sadenica viniča do vyhĺbenej jamy pod úrovňou terénu, takže by sa dala cez zimu kompletne zakryť napr. polystyrénovu tabuľou, ktorá by sa počas bezmrazových podmienok odkryla. Pod úrovňou terénu by sa vytvorila hlava, na ktorej by sa každoročne zastrihávali letorasty na 2-3 očká, čiže by sa musela použiť odroda, ktorá je schopná plodiť na krátkom dreve. Problém by mohol byť nahromadenie vody vo vykopanej jame, takže lepšie by to bolo použiť vo svahu a ešte, či by dokázala plodiť, z tak nízko položenej hlavy.

Aký máte názor, mohlo by to fungovať? wink

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika