Příspěvky uživatele - 77.39

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaké odrůdy jabloní pro 420m n.m, 19.10.2008
Nemohu sloužit, jablka této odrůdy jsem dosud neviděl.
Carpatin, 19.10.2008
S pylem švetk si nepohrává vítr, nýbrýž hmyz, najmě včely.
vlašské ořechy, 16.10.2008
Můžete jádra ořechů vyloupat a nasucho přesterilizovat v zavařovacích sklenicích. Červi budou mít po ftákách, ořechy budou kdykoli k použití, uchovají se i několik let aniž žluknou.
Plevel nemusí být brán nutně jako obtížný, či ano?, 16.10.2008
To bude nejspíš svlačec, hezký. Na rozkvetlém peťouru však žádnou krásu nespatřuji.
Jakou meruňku?, 16.10.2008
Já bych zase varoval před zázračným ovocem typu "ananaska", které bez ochrany plodí na Vysočině veliké plody a jimž se chutí nemůže Velkopavlovická rovnat.      Náš sortiment meruněk se nebývale rozšířil o... celý příspěvek >
Slivovice vs. calvados, 16.10.2008
Rafinovaný řepný cukr sám od sebe škodlivý není, ale jeho přídavek do kvasu zhoršuje kvalitu pálenky, jak co se týče chuti, tak následné kocoviny.    S přidáním vápna do kvasu ani do pálenky nemám zkušenosti.  Pokažený kvas bych... celý příspěvek >
Pomoc s určením odrůdy, 16.10.2008
Je to jistě nějaké z "kožeňáků", přesněji těžko říci. Parkerovo, Kanadská, Kmínová, či nějaká podobná reneta.
Vrba smuteční, 15.10.2008
Smuteční vrbu jsem snadno zakořenil z řízku, pravda, nekoření tak ochotně jako ostatní vrby Tak si myslím, že jsou většinou pravokořené. Na pomlázky se mi neosvědčila - ohýbají se. Na košíky už vůbec ne, přestože jsou výhony dlouhé, splývavé a pěkně... celý příspěvek >
Svářečka x invertor, 15.10.2008
Máte-li půjčovnu vedle a i o víkendu, proč ne. Většinou invertor potřebuju, když se mi ulomí něco s čím právě dělám, tak jsem rád, že jej mám po ruce.
Dešťová voda, 15.10.2008
Materiálu ze střechy bych se tolik nebál, snad chvíli, pokud je krytina nová, Taktéž pozinku a mědi, do vody se dostanou jen stopy, které, myslím neuškodí.     Není pravda, že dešťovka je bez živin. Oxidy dusíku znečišťující... celý příspěvek >
Kysané zelí, 14.10.2008
Rozdíl není žádný.  Nevím, zda se u nás sůl bez jódu vůbec prodává.
jabloň (mošt), 13.10.2008
Každému samozřjmě chutná jiný mošt. Nejlépe ten vlastní. Pro Matčino mám slabost, je to jablko mého mládí, neznám jinou odrůdu, u níž i staré, zanedbané stromy plodí tak dobré ovoce. Ale k moštování se nehodí ze dvou důvodů. Jednak má nepoměrně víc... celý příspěvek >
jak sázet česnek, 13.10.2008
Před výsadbou česneku - jako plodiny 3. trati bych hnůj nedával. Ani bych jej nesázel tam, kde se takto hnojilo loni.
Poškození jablek, 8.10.2008
Na hořkou pihovitost jsou skvrny příliš velké. Připadá mi to jako mechanické poškození (třeba kroupami)
Málo vzrůstná, topolovitý tvar - název?, 8.10.2008
Strom vysoký 2 metry tvaru jako topol je maličký stromeček sotva půl metru široký. Tak malé velikosti v dospělosti podle mě žádná hrušeň nedosáhne, ani na kdouli.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika